İstanbul’da trafikte kalanlara alternatif yol hattı

İstanbul’da trafikte kalanlara alternatif yol hattı
eca-star-reklam

istanbullular-dikkat yollarİBB Trafik Operatörü Murat Kazanasmaz İstanbulluyu isyan ettiren trafik yoğunluğunu değerlendirdi. Trafiğin gündüz de gece de sürmesini yorumlayan Kazanasmaz, İstanbullulara bu yoğun trafiğin ayın 16’sına kadar süreceğini söyledi.

PERŞEMBEYE KADAR BİRAZ RAHATLAMA OLABİLİR

FSM’deki çalışma daha kapsamlı bir hale geldi. Normalde 3 şerit gidiş, 3 şerit geliş şeklinde çalışıyordu. Ama pazar gecesi saat 2’den sonra 2 gidiş, 3 geliş şeklinde çalışamaya başladığından beri sıkıntı yaşıyor. Önümüzdeki perşembe gününe kadar biraz daha rahatlama olabilir çünkü eski çalışma düzenine geçilecek.

MURAT KAZANASMAZ’IN AÇIKLAMALARI

ALTERNATİF YOL HATTI

Eskiden yoğun saatler vardı. Artık bu saatler ortadan kalktı. Hangi saatte neresi tıkalı bilinmiyor. Mesela Beşiktaş’tan Köprü’ye gidiş boş olabiliyor ama sürücüler bunu bilmedikleri için 2’nci Köprü’ye gidebiliyor. 44 44 154 nolu numarayı ararlarsa alternatif yolları öğrenebilirler.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları