İstanbul’da Kar Yağışı- Yarın Okullar Tatil mi?

İstanbul’da Kar Yağışı- Yarın Okullar Tatil mi?
eca-star-reklam

yogun kar yagisiİstanbul’da sabah saatlerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle bazı üniversiteler bugün eğitime ara verdi. İstanbul’da Kar Yağışı  Yarın Okullar Tatil mi? İstanbul’da okullar tatil olacak mı? Kar tatili ne zaman.  Yarın İstanbul’da  Okullar Tatil mi? İstanbul’da Okullar Tatil mi? 8 Ocak Pazartesi Okullar Tatil mi?  Okullar bugün tatil olacak mı?  hava muhalefeti nedeniyle okullar tatil edilecek mi? 7 Ocak Kar tatili

Işık Üniversitesi’nden yapılan açıklamada, yoğun kar yağışı nedeniyle Işık Üniversitesi Şile Kampüsü’nde bugün eğitime ara verildiği belirtildi. Bugün yapılacak sınavların ise daha sonra telafi edileceği bildirildi.

Gelişim Üniversitesi ise 7 Ocak Pazartesi günü saat 14.00’den itibaren, 9 Ocak 2013 Çarşamba gününe kadar eğitim öğretime ara verdi. Üniversite tatil kararını internet sitesi üzerinden duyurdu.

TATİL EDİLEN ÖZEL OKULLAR
Türkiye genelinde etkili olan kar yağışı İstanbul’u da etkisi altına aldı. Valilik ve Milli Eğitim Müdürlüğü henüz tatil kararı almadı ama bazı özel okullar öğleden sonra tatil ettiklerini bildirdi.

Yarın içinse henüz bir karar alınmadı.

İstanbul’da öğleden sonra tatil olan okullar şöyle:

Okyanus Kolejleri

TED İstanbul Koleji

MEF Okulları

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları