İstanbul’da Deprem Oldu

İstanbul’da Deprem Oldu
eca-star-reklam

deprem

Bugün İstanbul’da saat 16:10 civarında bir deprem meydana geldi.

AFAD, depremin merkez üssünün Ege Denizi ve büyüklüğünün 6.2 olduğunu duyurdu. Sarsıntı, Ege ve Marmara bölgelerinde hissedildi.

Deprem Çanakkale, İstanbul ve İzmir’de şiddetli şekilde hissedildi.

Bursa Emniyet Müdürlüğü, polis telsizinden “İlimizde deprem meydana geldi, ekiplerimiz duyarlı olsun” anonsu yapıldı. Bazı vatandaşlar deprem sonrası sokağa çıktı.

İstanbul’da saat 16:10 civarında bir deprem meydana geldi.Ege Denizi Saros Körfezi açıklarında 6,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.Deprem İstanbul, Çanakkale, İzmir ve çevre illerden de hissedildi.

Bugün Adıyaman’da da deprem olmuştu!

Kandilli rasathanesinin verdiği bilgiye göre Adıyaman’daki depremlerin ilki 08.05’te 4,7 şiddetinde Tut ilçesinin Akçatepe koyunun 7.2 km kuzeyinde, ikincisi ise saat 08.15’te ise 4,4 şiddetinde yine Tut ilçesinin Kaşlıca koyunun 6.7km kuzeysatısında meydana geldi.

Bir diğer deprem de Malatya’da meydana geldi. Saat 05.23’te meydana gelen depremin şiddeti 3,2 olarak belirtilirken, merkezi ise Doğanşehir ilçesine bağlı Erkenenk koyunun 6.1 km güneyi olarak tespit edildi.
Çevre illerden de hissedilen depremlerde, can ve mal kaybının yaşanmadığı bildirildi

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları