İstanbul Plajları 2013, Florya Güneş Plajı

İstanbul Plajları 2013,  Florya Güneş Plajı
eca-star-reklam

Gunes Plajiİstanbul florya güneş plajı 2013, Florya Güneş plajı, İstanbul Florya Plajı, Florya Güneş Plajı Gezilecek Yerler, Florya Plajı Giriş Fiyatı Kaç Para, Florya Plajı Nerede.

Güney Marmara’da 35 Plajın Deniz Suyu Temiz Çıktı

2016 Türkiye’nin En Temiz Plajları – Türkiyenin En İyi 10 Plajı

İstanbul’da Plajlar Bu Hafta Açılıyor

Florya Güneş Plajı 2013 Hakkında Bilgiler, Florya Güneş Plajı Resimleri, Plaj Giriş Fiyatı Kaç Lira, Telefon ve Adres Bilgileri, Nerede, Nasıl Gidilir?

İstanbul florya güneş plajı 2013, Menekşe plajı,plaj giriş ücreti,Plaj fiyatları, Florya Güneş plajı, İstanbul’da vatandaşlar Avrupa Yakası’nda Menekşe ve Güneş Plajlarında, Anadolu Yakası’nda ise Caddebostan-1, Caddebostan-2 ve Caddebostan-3 Plajlarında denize girebilecek.

İstanbullular Caddebostan, Menekşe ve Florya Güneş 2013 Plajları’nda Serinliyor

İstanbul’da Nerede Denize Girilir 2013 İstanbul’da Temiz Plajlar

Florya Güneş Plajı 800 m. uzunluğundaki iki bölüm olarak hizmet veriyor. Florya Güneş Plajı’nda 2 adet cankurtaran kulesi, 1500 adet sezlong, 1500 adet şemsiye, 42 adet WC, 234 adet soyunma kabini, 48 adet duş, 1 güvenlk kabini, 2 adet büfe, 228 adet emanet dolabı ve 300 araçlık otopark alanı bulunuyor.

İstanbul Plajlarına Mavi Bayrakistanbul florya Gunes plajı

İstanbul Plajları, İstanbul’da Denize Girilebilecek Plajlar

İstanbul’un En Temiz Plajları Ve Fiyatları

İstanbul Florya Güneş Ve Menekşe Plajları 2013 Ne Zaman Açılacak

Yaz aylarında İstanbullar için serin bir tatil köşesi olan Güneş Plajı’nda plaj voleybolu ve müzik yayını da ayrıca mevcut. Plajda, rutin olarak her gün güvenlik ve temizlik işleri yapılıyor.

Plaj giriş ücreti 15 TL, öğrenciler için ise 10 TL. 0-7 yaş ise ücretsiz yararlanabiliyor. Giriş ücretiyle şezlong, şemsiye, soyunma kabinleri, duş ve wc alanlarından yararlanmak mümkün.

Adres: Florya Tren İstasyonu Karşısı / Florya

Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan 5 plaj 15 haziran da açıldı. İBB’nin verdiği bilgilere göre, deniz suyu her hafta ölçülüyor, ilaçlama yapılıyor. 15 TL karşığında girilen plajlar bir tatil köyünü aratmıyor. Duş, soyunma kabini, yeme-içme yerleri mevcut. Güvenlik, cankurtaran, temizlik görevlileri arı gibi çalışıyor. Avrupa yakasındaki ücretsiz halk plajları ise dökülüyor.

 Florya Gunes Plaji

Avrupa Yakası’nda Florya sahilinde bulunan Güneş Plajı’na giriş 15 TL. Öğrenci ise 7.5. Uzun bir kumsalda şezlonglar gün boyu emrinizde. Temizliğe özen gösteriliyor. Cankurtaranlar kulelerde ve jetsikilerle denizde dürbünlerle sürekli gözetleme yapıyor. 840 metre sahili bulunan plaj tellerle çevrili. Kabinler, duşlar, yeme-içme yerleri tertemiz.

Florya Plaji Fiyatlari 2012

Ücretsiz plaj 
Birkaç km uzağındaki ücretsiz Menekşe Plajı’nın ise sınırları belli değil. 620 metrelik sahili bulunan plajda kabinlerin yetersizliği fazla dert değil, havluyu saran mayosunu değiştiriyor. Denize donla girmek yasak olsa da, görevli azlığından dolayı kontrol yetersiz.

İlk gün plaja gidenler tesislerden memnun ancak iş denizin temizliğine gelindiğinde memnun olan yok. Marmara Üniversitesi öğrencisi Eda Kılıvan, yosun, kağıt, poşet gibi kirlilikten dolayı denize giremediğini söylüyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Hakan KAYA dedi ki:

    Iraktan gelen bir arkadaşımı 22.08.2015 cumartesi günü Florya güneş plajına götürdüm arkadaşım cüzdanını ya düşürdü yada çaldırdı tam bilmiyorum oda farkında değil önemli olan parasının kaybolması yada çalınması değil cüzdanının içinde Irak sürücü belgesi ve kimliğide vardı haberi olanların yardım etmesini rica ediyorum arkadaşımın ismi Haydar adnan. mycep: 0555 804 27 63 ismim Hakan Teşekkürler.

  2. BÜLENT KARATAŞ dedi ki:

    florya için güzel bir gelişme ve çalışma olan güneş plajının personeli temizlik konusunda hiçbir hassasiyeti yok özellikle kum ve deniz içindeki yosunlar için bu konunun dikkate alınması rica ederim…

  3. guneşş plaj dedi ki:

    gitmeyı düşünüyorum servis hizmeti ve telefon numarası var mııı?

Yorum Yaz

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları