İstanbul Emniyeti’nde toplu tayin

İstanbul Emniyeti’nde toplu tayin
eca-star-reklam

İstanbul Emniyeti'nde toplu tayin

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde 2012 yılı terfi ve şark tayinlerinde, 71 Emniyet Müdürü ile 39 Emniyet Amiri ve Başkomiser il dışına tayin edildi. Yurt genelinde yapılan tayinlerde 13 Emniyet Amiri de İstanbul’a tayin oldu.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde görevli, Başkomiser, Emniyet Amiri ve Emniyet Müdürlerinin şark ve terfi tayinleri belli oldu. İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde görevli 25 İkinci Sınıf Emniyet Müdürü, 20 Üçüncü Sınıf Emniyet Müdürü, 26 Dördüncü Sınıf Emniyet Müdürü, 26 Emniyet Amiri ve 13 Başkomiser, doğu illerine tayin edildi. Yurt genelinde yapılan tayinlerde 16 Emniyet Amiri de İstanbul’da görev yapmak üzere tayin oldu.

Tayinler sırasında, Organize Şube Müdürlüğü’nde görevli 2 Şube Müdür Yardımcısı ile Narkotik Şube Müdürlüğü’nde görevli 1 Şube Müdür Yardımcısı’nın da tayin olması dikkat çekti.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları