İrem Derici: Hülya Avşar’a aşık oldum

İrem Derici: Hülya Avşar’a aşık oldum
eca-star-reklam

Geçtiğimiz sezon yarışmada söylediği şarkılar, yaptığı danslar ve kendine özgü üslubuyla dikkat çeken İrem Derici, Hülya Avşar’dan çok şey öğrendiğini söylüyor.

Melih Kibar’ın bugüne kadar hiç duyulmamış son bestesi ‘Bensiz Yapamazsın’ ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan İrem Derici; şöhret basamaklarını geçtiğimiz sezon katıldığı ‘O Ses Türkiye’ yarışmasıyla tırmanmaya başlamıştı. Yarışmada Hülya Avşar’ın koçluğunda başarılı performanslar sergileyen İrem Derici, müzikal anlamda farklı türlere hakim olsalar da Hülya Avşar’ın öğütleri ve tüyolarının kendine çok şey kattığını ifade ediyor.

“HÜLYA AVŞAR ÇOK POZİTİF”

İrem Derici, ”Hülya Avşar çok pozitif ve çalışkan biri. Bana verdiği tüyolar çok işime yaradı. Yarışma da güzel bir deneyimdi. Türkü veya arabesk söyleyerek halka oynamayı seçmedim; koreografiyle yabancı şarkılar seslendirdim ve yarı finale kadar da geldim. Bu yarışma sayesinde ailem de benim bu işi yapabileceğimi gördü ve desteklerini esirgemediler” diyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları