İmam cemaatini camide unuttu

İmam cemaatini camide unuttu
eca-star-reklam

İmam cemaatini camide unuttu

Alınan bilgiye göre, sabah namazı vakti Ordu Subaşı Mahallesi’ndeki İmam Hatip Camisi’ne giden 66 yaşındaki Kerim Çakır, cemaatle namazı kıldıktan sonra kaza namazı kılmaya başladı.

Çakır’ın camide namaz kılmayı sürdürdüğünü fark etmeyen imam ile cemaat ise camiden ayrıldı. İmamın cami kapısını kilitlemesi üzerine Çakır içeride kilitli kaldı.

Cami önünden geçen bir vatandaşın Çakır’ı görmesi üzerine haber verilen polis ekibi, cami görevlilerine ulaşarak kapıyı açtırdı. Çakır, yaklaşık 1,5 saat sonra camiden çıkabildi.

Ordu’da oturan kızını ziyaret için kente geldiğini belirten Kerim Çakır, İmam Hatip Camisi’nde ilk kez namaz kıldığını söyledi.

Kaza namazını kıldıktan sonra camide kimsenin kalmadığını fark ettiğini dile getiren Çakır, pencereyi açtığını ve kendisini gören bir vatandaşın yardımıyla cami görevlilerinin kapıyı açtığını kaydetti.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları