Hızlı ve Öfkeli 7 Filmi Fragmanı İzle

Hızlı ve Öfkeli 7 Filmi Fragmanı İzle
eca-star-reklam

Hızlı ve Öfkeli 7 Filmi Fragmanı İzle. Paul Walker’in Son Film’i Hızlı ve Öfkeli 7 Fragmanı Yayınlandı!Hızlı ve Öfkeli 7 Fragman İzle!!! Hızlı ve Öfkeli 7 (Furious 7) filminde, Paul Walker’ın ölümünden sonra merakla beklenen görüntüleri ilk kez yayınlandı.

Dünyada herkesin merakla ve beğeniyle izlediği Hızlı ve Öfkeli serisinin 7. Filminin fragmanın yayınlanması herkesi sevindirdi. Çok yakında vizyonda olacak olan Hızlı ve Öfkeli 7 filmi Paul Walker’in hayatını kaybetmesinden dolayı ertelenmişti… Hızlı ve Öfkeli izle

Hızlı ve Öfkeli 7 (Furious 7) filminde, Paul Walker’ın ölümünden sonra merakla beklenen görüntüleri ilk kez yayınlandı.

Hızlı ve Öfkeli 7 Filmi Fragmanı İzle

Paul Walker’ın çekimleri tamamlanmadan hayatını kaybettiği Hızlı ve Öfkeli 7 filminin ilk fragmanı yayınlandı.Yakışıklı aktör Paul Walker, filmin çekildiği dönemde bir trafik kazasında hayatını kaybetmişti.

Ünlü aktörün şoke eden ölümünden sonra Hızlı ve Öfkeli 7 filminin çekimleri sekteye uğramış ve vizyona giriş tarihi de ertelenmişti.

Orijinal adı “Fast and Furious” olan filmin, yedinci serisi “Furious 7″ adıyla vizyona girecek. (Furious 7) filminde, Paul Walker’ın ölümünden sonra merakla beklenen görüntüleri ilk kez yayınlandı.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları