Hazal Kaya, Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy Hakkında Ne Dedi?

Hazal Kaya, Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy Hakkında Ne Dedi?
eca-star-reklam

hazal-kayaHazal Kaya; Azeri televizyonu ATV’ye eski rol arkadaşları Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy’u değerlendirdi.

‘Son Yaz: Balkanlar 1912’ dizisinin ‘Emine’si Hazal Kaya; Azeri televizyonu Atv’ye eski rol arkadaşları Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy’u değerlendirdi:

Kıvanç abim gibidir, Çağatay ise arkadaşım. İkisiyle de çalışmak çok keyifliydi.

Yeni projeler olup olmadığıyla ilgili soruya ise genç oyuncu, “Projeler her zaman geliyor ama önemli olan kalitesi ve kariyerime katacağı değer. Ben bugüne kadar hep iyi ekiplerle, iyi oyuncularla çalıştım. Başlangıç için çok büyük şanstı. Umarım bundan sonra da bu iyi yöndeki şansım sürer” cevabını verdi.

BU AKŞAM Hazal Kaya’NIN FİLMİ YAYINLANACAK

Hazal Kaya ve Engin Altan Düzyatan’ın Rol Aldığı 12 Eylül dönemini mizahi bir üslupla beyazperdeye taşıyan film” Bu Son Olsun” TV’de ilk kez bu akşam Kanal D’de ekrana geliyor.

FİLMİN KONUSU

Yaşar, Apo, Kovboy Ali, Cevat ve Ertuğrul’un hayattaki tek gayeleri, karınlarını doyurmak ve en büyük tutkuları olan şaraptan bir gün bile olsun ayrı kalmamaktır.

Günübirlik yaşayan bu beş kişi, gayelerine ulaşabilmek için zamanın fırtınalı politik atmosferinden dahi faydalanmasını bilir. Sokaklarda yaşayan bu beş evsiz, 12 Eylül 1980 sabahı geldiğinde sokağa çıkma yasağı ile karşı karşıya kalırlar. Ancak onların gidebilecekleri tek evleri vardır; o da yine sokaklardır.

Yaşanan bir dizi yanlışlıklar komedisi sonucu kendilerini siyasi mahkûmlarla birlikte aynı cezaevinde bulurlar. Cezaevi yönetimi arasında ise bir güç savaşı mevcuttur. Uzun yıllardır cezaevini dilediği gibi yöneten Cezaevi Müdürü Hızır, 12 Eylül askeri müdahalesi ile cezaevine atanan Yüzbaşı Kenan’ın üstü olmasından memnun değildir.

Bu esnada diğer cezaevi personeli de yaşanan yeni durum içinde kendilerine iyi bir yer edinme peşindedir. Bu keşmekeş Yaşar ve arkadaşları için iyi bir fırsattır ve bu fırsatı değerlendirip kendilerine rahata erdirmeyi bilirler.

Ancak zamanla içeride yaşananlara gönlü elvermeyen Yaşar, dışarıdan da tanıdığı mahkûmları kurtarmak ve duvarların birbirlerinden ayırdığı Sinan ile Lale çiftini tekrardan kavuşturmak için bir plan yapar.

Sabah : http: //www.sabah.com.tr

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları