Hayrünnisa Gül’den başörtüsü itirafı

Hayrünnisa Gül’den başörtüsü itirafı
eca-star-reklam

İşadamı ve Açık Toplum Vakfı Kurucu Üyesi İshak Alaton, dün Habertürk TV’de gazeteci Balçiçek Pamir’in programına konuk oldu. Alaton, programda Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün eşi Hayünnisa Gül ile ilgili ilginç bir anısını anlattı.

HAYRÜNNİSA GÜL: İNSAN İÇİNE ÇIKAMADIM

Alaton, birkaç ay önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün isteğiyle Çankaya Köşkü’nde bir davete katıldığını ve 600 kişiye konferans verdiğini belirterek, konferans sonunda Hayrünnisa Hanım’la konuşma fırsatı bulduğunu söyledi. Hayrünnisa Gül’e, “Ne kadar enteresan. Bir ‘öteki’ Cumhurbaşkanlığı’nın salonunda kitap imzalıyor ve etrafı alkışlayan insanlarla dolu” ifadelerini kullandığını söyleyen Alaton, Hayrünnisa Gül’ün ise “İshak Bey yanılıyorsunuz. Öteki olan benim. Ben bu köşke geldikten sonra 2 sene boyunca başörtüsünden dolayı insan karşısına çıkamadım” sözleriyle cevap verdiğini anlattı. Alaton, durumu enteresan bulduğunu, kendisinin de ‘öteki’, Cumhurbaşkanı’nın eşinin de ‘öteki’, bu memleketteki herkesin de ‘öteki’ olduğunu dile getirerek “Bu yüzden öteki olmayanlar biraz düşünsünler” dedi.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları