Gülben Ergen Bodrum’da Fena Yakalandı

Gülben Ergen Bodrum’da Fena Yakalandı
eca-star-reklam

gulben ergenGülben Ergen Bodrum’da fena yakalandı. Gülben Ergen bu haliyle magazin selülit tarihine geçti.

Tatile çıkan Gülben Ergen, aldığı tüm önlemlere rağmen mayolu görüntülenmekten kurtulamadı.

Gülben Ergen, Bodrum sezonunu açtı. Ünlü şarkıcı, okulların tatile girmesiyle birlikte soluğu Gündoğan’daki yazlığında aldı. Önceki gün sahile inen Ergen, mayolu görüntülenmemek için havlusuna sarındı ve öyle güneşlendi. Ancak serinlemek için girdiği denizden çıkarken objektiflere böyle yakalandı.Çoğu kadının şikayetçi olduğu selülitten Gülben Ergen de muzdarip.

YILLAR ÖNCE SELÜLİT BİR NUMARALI GÜNDEMDİ!

Sibel Can 2007 yılında verdiği bir röportajda ‘Selülitsiz görüntülenme formülünü’ açıklamıştı. Neymiş?

Önce bir güzel yanacaksın, sonra vücuduna güneş yağı sürüp akşamüstü 18.00’de denize ineceksin! Böylece selülitli görüntülenmezsin. Vay be! Tatile mi geldik, esir kampına mı? Günler böyle ‘Sen selülitlisin, kaka kadınsın’, ‘Ben kaymak gibiyim’ kavgasıyla geçerken, Ereğli Belediye Başkanı Murat Sesli olaya erkek boyutunu getirip, mum dikmez mi. Hadi hatırlayalım ne yapmıştı Sayın Sesli; Deniz Seki konserinde sahneye çıkıp müjde verircesine “Kulise girdim, Deniz Hanım’ın selüliti yok,” demişti!

Sabah : http: //www.sabah.com.tr

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları