Google Play Nedir ? Google Play Nasıl Kullanılır?

Google Play Nedir ? Google Play Nasıl Kullanılır?
eca-star-reklam

Google Play NedirGoogle Play , Google Play artık kullanıcıların hizmetinde. Peki Google Play ne işe Yarar? Google Play’ı nasıl kullanırız? Google Play Nedir ? Google Play Nasıl Kullanılır?

Google, tüm içerik servislerini tek çatı altında toplayan yeni hizmeti Google Play’i duyurdu. 2008 yılında bu yana kullandığımız Android Market’in yerini alacak olan Play Store uygulaması, birkaç gün içerisinde Android 2.2 Froyo versiyonu ve üstünü kullanan akıllı telefon ya da tabletlere dağıtılacak. Eğer eski Android Market’inizin güncellenmesini beklemek istemiyor, hemen şimdi yeni Google Play Store’u sorunsuz bir şekilde kullanmak istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz;

Yükleme işlemi aslında gayet basittir. İstediğiniz APK dosyasını telefonunuza atıp uygulama yükler gibi işlem yapabilirsiniz. Fakat Kapatmaya Zorla hatası almamak için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekir. Bu şekilde hiçbir problemle karşılaşmazsınız

Google Play’le Tanışın
Google Play nerede olursanız olun Android cihazlarınızda veya Web’de uygulamalar ve oyunlar keşfetmenize, beğendiklerinizi satın alıp keyifle kullanmanıza yardımcı olur. Yüz binlerce uygulama ile Google Play’de herkes için bir uygulama vardır.

Google Play’de Uygulamalar ve Oyunlar
Google Play‘de sevdiğiniz tüm Android uygulamalarını ve oyunlarını bulabilirsiniz. 450.000’den fazla uygulama barındıran Google Play’de herkes için bir şey vardır. Favori Android uygulamalarınıza cihazınızdan veya Web üzerinden göz atabilir ve istediklerinizi anında yükleyebilirsiniz.

NOT: Cihazınızda Android Market uygulamasının yüklü olması gerekiyor. Eğer yoksa forumdaki orijinal yazılım konularını ziyaret ediniz.
1. Yukarıdan istediğiniz dosyayı indirin.
2. Cihazınızı bilgisayara USB kablosu ile USB Bellek Modunda bağlayın.
3. İndirdiğiniz dosyayı kopyalayın. Cihazınızı bilgisayardan sökün Ayarlar/Uygulamalar/ Uygulamaları Yönet/Tümü sekmesinden Market uygulamasına girin.
4. Kapatmaya Zorla butonuna basın. Daha sonra Veriyi Sil seçeneğini uygulayın.
5. Herhangi bir dosya yöneticisi uygulama ile kopyaladığınız dosyayı bulun.
6. Yüklemek için tıkladığınızda gelen Uygulamayı Değiştir seçeneğini onaylayıp devam edin.
7. Artık yeni Google Play Store uygulamasını kullanabilirsiniz.
NOT:: ben yukarda belirtilen adimlari uygulamadan direk 3.4.4 uzerine kurdum sorunsuz calisti..

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. mertcan dedi ki:

    Mimi kiymez

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları