Google Mağazalarında İndirim

Google Mağazalarında İndirim
eca-star-reklam

Akıllı telefon kullanıcılarının gün içerisinde muhakkak ziyaret ettikleri ve sık sık uygulama indirmek için kullandıkları mağazalarda büyük indirim var eskiden dolar bazında satışa sunulan uygulamalar şimdilerde Türk lirası cinsinde satışa sunuluyor ve büyük bir kampanya da söz konusu diyebiliriz.

Biliyoruz ki birçoklarınız ücretsiz uygulamaları tercih ediyor ancak bu uygulamalar arasından kaliteli bir uygulama bulmak gerçekten pek mümkün olmuyor. Ücretler normalde de çok uygun rakamlar eşliğinde bizlere sunuluyordu ancak indirimle birlikte daha uygun fiyatlar karşımıza çıkmış durumda! Sizler de mağazalarda yerinizi alarak bu indirimlerden en iyi şekilde yararlanabilir ve kredi kartı sahibi iseniz gerekli ödemeyi de tek bir tık ile kolayca yapabilirsiniz.

Mağazalarda yapılan bu indirimler ücretli uygulamaların daha fazla tercih edilmesi adına yapılıyor ve fazlasıyla işe yaradığını da belirtmek gerekiyor. Oyunlar, uygulamalar ve çok daha fazlası bu mağazada sizlere sunuluyor ve farklı kategoriler altında karşınıza çıkıyor. Sizler de dilediğiniz kategorideki uygulamayı seçerek tek bir tık ile telefonlarınıza indirebilirsiniz. Artık herkeste akıllı telefon var ve bu mağazaları ziyaret etmedikten sonra telefonların da bir önemi yok diyebiliriz. Google mağazasında yer alan birçok ürün zaten ücretsiz olarak sunuluyor ancak ücretli ürünler çok daha kaliteli ve çok daha kusursuz olarak karşımıza çıkıyor ve inanılmaz bir indirim de varken bu uygulamaları kaçırmamak gerekir diye düşünüyoruz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları