Google Bombası: Gmail’in Yerine Inbox Geliyor

Google Bombası: Gmail’in Yerine Inbox Geliyor
eca-star-reklam

Google, Google Inbox adı verilen yeni bir web ve mobil uygulama yayınladı. Yayınlanan bu yeni uygulama ile Gmail Ekibi kullanıcılarının e-posta kullanım alışkanlıklarını değiştirmeyi hedefliyor. Google Inbox uygulamasını Gmail’den ayıran özellikleri arasında ilk olarak İleti Grupları yer alıyor.

Google yeni mail sisteminde yapılandırdığı İleti Grupları seçeneğiyle kullanıcılarına maillerini tanıtım, seyahat, alışveriş, finans gibi kategorilere ayırabilmeleri için seçenekler sunuyor. Her bir kategorinin ise farklı özellikleri bulunuyor. Kullanıcılar maillerini açmadan seyahat kategorisinde uçuşlarının gerçek zamanlı durumunu görebilirken, alışveriş kategorisinde siparişlerinin teslim durumunu gözlemleyebiliyorlar.

Google Inbox ile gelen yenilikler arasında Hatırlatıcılar, Yardımlar ve Erteleme İşlevi gibi özellikler de bulunmakta. Bu özellikler sayesinde kullanıcılar maillerini önem sırasına göre düzenleyebiliyor. Gmail‘in çıktığı ilk günlerdeki gibi Google Inbox’tan yararlanabilmek için de davetiye gerekiyor. Inbox’ı denemek isteyen kullanıcılar ise inbox@google.com adresine ileti göndererek Google Inbox davetine ulaşabiliyorlar.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları