Fenerbahçe’nin yeni sezon formaları dışarı sızdı

Fenerbahçe’nin yeni sezon formaları dışarı sızdı
eca-star-reklam

Fenerbahçe'nin yeni sezon formaları dışarı sızdı

Fenerbahçe’nin cuma günü Şükrü Saracoğlu Stadı’nda yapacağı resmi forma tanıtımına günler kala Sarı-Lacivertli ekibin yeni sezonda giyeceği formalar medyaya sızdı. Daha önce kulüpten yapılan açıklamada Saracoğlu Stadı’nda düzenlenecek forma tanıtımının ardından taraftarların stattaki Fenerium’dan alış veriş yapabilecekleri duyurulmuştu. Ancak dün sosyal medyada Fenerbahçeli oyuncuların yeni sezonda giyecekleri formaların resimleri dolaşmaya başladı.

YENİ FORMALAR BEĞENİLDİ

Sarı-Lacivertli ekip önümüzdeki sezon için üç çeşit forma üretti. Bunlar çubuklu, beyaz ve lacivert-siyah renkli formalardan oluştu. Klasik çubuklu formanın yanında Sarı-Lacivertliler, lacivert-siyah çubuklu forma da üretti. Şike iddiaları nedeniyle siyah rengin de bulunduğu bir forma isteyen taraftara yönetimin de bu şekilde bir karşılık verdiği kaydedildi. Sosyal medyada yapılan değerlendirmelerde de Fenerbahçeli taraftarların yeni sezonda giyilecek formaları beğendiği kaydedildi.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları