Fenerbahçe sağlık sponsorunu değiştirdi

Fenerbahçe sağlık sponsorunu değiştirdi
eca-star-reklam

Fenerbahçe sağlık sponsorunu değiştirdi

Sarı-lacivertli kulüpten açıkllakinda, Medical Park Hastaneler Grubu ile yapılan anlaşma kapsamında, Futbol A Takımı, A2 Ligi Takımı ve futbol altyapı takımlarının sporcu ve teknik heyetinin tüm sağlık hizmetlerinin, 2014-15 sezonu sonuna kadar Medical Park tarafından üstlenildiği duyuruldu.

Açıkllakinda, yapılan anlaşma gereğince, kulüp bünyesinde bulunan tüm branşların sağlık sponsorluğunun da 2014-15 sezonu sonuna kadar Medical Park’ın sorumluluğunda olduğu kaydedildi.

İMKB’YE BİLDİRİLDİ

Fenerbahçe Sportif Hizmetler Sanayi ve Ticaret A.Ş., Universal Hastaneler Grubu ile olan sağlık sponsorluğu sözleşmesi’nin feshedildiğini ve Medical Park Sağlık Hizmetleri A.Ş ile anlaştığını İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’na (İMKB) bildirdi.

İMKB’ye yapılan ve Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda da yer alan açıkllakinda, şöyle denildi:
“Şirketimiz ile Medical Park Sağlık Hizmetleri AŞ (Medical Park) arasında 2012-2013, 2013-2014 ve 2014-2015 sezonlarını kapsayacak, 3 yıl süreli bir sağlık sponsorluğu sözleşmesi imzalanması konusunda anlaşmaya varılmıştır.

Sözleşme çerçevesinde Futbol A Takımı, A2 Takımı ve futbol altyapı takımları sporcu ve teknik heyetinin tüm sağlık hizmetleri Medical Park tarafından, şirketimizce verilecek muhtelif reklam alanları vb. haklar karşılığında barter olarak karşılanacaktır.”

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları