Menü
Kategoriler
Beren-Saat-fatmagulun-sucu-ne
Fatmagülün Suçu Ne 62 Bölüm Fragmanı izle
13 Şubat 2012 Genel

Beren-Saat-fatmagulun-sucu-neFatmagülün Suçu Ne 62. Bölüm Fragmanı izle ,Fatmagülün Suçu Ne 62.Bölüm Full izle, Fatmagülün Suçu Ne 62.Bölüm HD izle ,Fatmagülün Suçu Ne izle, Fatmagülün Suçu Ne, Fatmagülün Suçu Ne Son Bölüm izle ,Fatmagülün Suçu Ne Dizisi. Fatmagül, Fatmagül’ün Suçu Ne? Bölümleri, Fatmagül’ün Suçu Ne? Fragmanı, Fatmagül’ün Suçu Ne? izle, Fatmagülün Suçu Ne, Fatmagülün Suçu Ne 62. Bölüm, Fatmagülün Suçu Ne 62. Bölüm Fragmanı, Fatmagülün Suçu Ne Dizisi, Fatmagülün Suçu Ne Son Bölüm izle,

‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’nin fan sayfasında yazan bilgilere göre 62. bölümde ilk gerçek öpüşme yaşanacak ve Fatmagül ve Kerim öpüşecek.

62.bölümde Fatmagül ve Kerim ilk gerçek öpüşmelerini yaşayacaklar.

Meltem Mustafa’yı Yaşaranlar Holding’e dahil edecek. Mustafa’da fırsattan dolayı Yaşaranlar’a yüklenecek. Asıl hedefi ise Erdogan ve Selim olacak.

Düğün hazırlıkları başlıyor. Meryem ve Kadir’in düğünü 14 Şubat’ta olunca işleri yetiştirmek bir hayli zorlaşıyor. Ev halkı her şeyi yetiştirmek için seferber oluyor.

Fahrettin baba usta hafiyelere taş çıkartıyor. Şimdi de Ender ile konuşuyor.

Erdoğan’ın yeni bir sevgilisi var ama iş icabı…

Düğün sonrası yeni evli çift Sapanca’ya, Kerim ile Fatmagül sevgililer günü kutlamasına..

Hediyeleri unutuyordum neredeyse…
Fatmagül’ün Kerim’e hediyesi gözünüz aydın bir yüzük hem de istediğiniz gibi bir yüzük…
Kerim’in hediyesi ise sürpriz olsun.

Sevgililer Günü herkese iyi gelmiyor tabii ki… Asu sonunda büyük kararını veriyor. Gitmeden önce yapacağı tek bir şey kalıyor geriye…Eyvahlar olsun!…

Kerim ve Fatmagül ise ilk defa sadece o günü yaşıyorlar. Olması gerektiği gibi…
KERIM: Merhaba..Ben Kerim.
FATMAGÜL: Merhaba, ben de Fatmagül..
KERIM: Size bir limonata ısmarlayabilir miyim?
FATMAGÜL: Ben size ısmarlayayım isterseniz, iyi birine benziyorsunuz..

Ve Mukaddes’in patavatsız cümleleri…
Mukaddes: Kanatlarını kapat kanatlarını etrafa çarpacaksın. Neler oldu akşam anlat bakalım. Kız bana bak öpüştünüz mü yoksa?

 

 

 

Ellerinden kayip giden hayatlarini, baskalarinin çizdigi yolda sürüklemek zorunda kalan iki gencin hikayesi..Fatmagül bir sahil kasabasinda, fazla saf agabeyi Rahmi ve onunla mecburen evlenmek zorunda kalan yengesi Mukaddes’le birlikte yasiyor..

Askerden yeni dönen nisanlisi Mustafa ile evlenmek için gün saymakta..Çocukluk aski Mustafa.. Mustafa arkadaslariyla oynarkenFatmagül, onun kaçan misketlerini toplamis, kukalarini o dizmis, annesi pantolonunu yirttigini görmesin diye eve gitmeden o dikmis pantolonunu küçük elleriyle..
Fatmagül çocuklugunda da sessizmis, herkes aliskin onun suskunluguna..Mustafa ona dokunmaya kiyamiyor, birlikte oturacaklari, çocuklarini büyütecekleri evi kendi elleriyle yapiyor… Bugüne kadar kendine ait hiçbir seyi olmayan Fatmagül, Mustafa’ya yardim ederken sabirla kendine ait bir hayata hazirlaniyor..Kerim de yakin kasabali.. Babasi o daha çok küçükken bir baska kadin için annesini terk etmis.. Durumu kabullenemeyen annesinin intihariyla yapayalniz kalmis. Yörenin sifacisi Ebe Nine’nin sahip çiktigi Kerim onu hem anne hem abla bilmis. Ebe Nine’ye sadece adi miras kalmamis annesinden.. Annesinin mübadele yillarinda sahip oldugu, simdi sit alani olan deniz kenarinda genis bir arazinin sahibi.. Beldenin zenginlerinden Resat Yasaran’in gözü Ebe Nine’nin arazisinde.. Istanbul’dakardesi Rifat’la ortak büyük bir müteahhitlik sirketinin sahibi olan Resat Yasaran, türlü oyunlarla kasabalinin degerli arazilerini ele geçirmis, bir tek Ebe Nine’ye dis geçirememis..
Kerim bir demir atölyesinde çalisiyor..Balikçiliktan denizden anliyor. Yazlari, çocukken aralarinda sinif farki olmayan ama büyüdükçe mesafelerin dile gelmese de hissedildigi ilk okul arkadaslari Selim, Erdogan ve Vural’in yollarini gözlüyor.. Selim,Resat Yasaran’in oglu, Erdogan onun kuzeni. Vural beldenin tapu kadastro müdürünün oglu.. Kerim’in kasabanin sinirlari içinde kalanhayati her yaz onlarin tatil için birkaç haftaligina gelmeleriyle renkleniyor..Bu yaz renkler, Fatmagül’ün üzerine çökendörtgölgeyle birlikte kararir..
Selim’in, babasinin baskisiyla nisanlandigi gece, sabaha kadar içen dört arkadasin yolu, nisanlisini denize ugurlamak için evden çikan Fatmagül’le kesisir..Kuytu kayaliklarda, sakayla baslayan kovalamaca, ömür boyu peslerinden gelecek bir utancin kaynagi olacaktir.
Mustafa dokunmaya kiyamadigi nisanlisinin ‘lekelenmesiyle’ bütün geçmis ve gelecegini atese verir. Kendi elleriyle yaptigi evi yakar..Oglu ve yegeninin karistigi olay ortaya çikmasin diye kollari sivayan Resat Yasaran, karisinin kardesi Münir’in çabalariyla, Fatmagül’ün yengesini satin alir..Kerim Yasaranlarin baskilarina ve büyük utancina yenik düser ve Fatmagül’le evlenmeye mecbur olur.Sadece bedenine degil hayatina da tecavüz edilmistir Fatmagül’ün.. Fatmagül Kerime mahkum edilir..Nefretle baslarlar, baskalarinin onlara sunduklari yeni hayatlarina..Intikam almak isteyen Mustafa’ninsoguk nefesini her an enselerinde hissederek ayni evin içinde birbirlerine düsman, hayata tutunmaya çalisirken, hayatlarini hiç bitmeyecek bir kabusa çeviren o sabahin izleri, filizlenmeye baslayan askin önünde en büyük engeldir.

 

Bir Cevap Yazın
*