Fatih Terim’den Romanya maçı yorumu

Fatih Terim’den Romanya maçı yorumu
eca-star-reklam

Fatih Terim'den Romanya maçı yorumuTürkiye A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Fatih Terim, Romanya karşılaşmasında alınan galibiyet sonrasında yayıncı kuruluş mikrofonlarına konuştu.

Mücadeleyi değerlendiren Fatih Terim,“Vallaha cambaz gibi olmak lazım. Beraberlikte düşebiliriz mağlubiyette düşebiliriz. Bu yüzden oyuncularımı tebrik ediyorum. Bu çocukların bazıları ilk 11’de yeni yeni buluşuyor. Güzel bir takım oldular. Bunlarda emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Güzel bir yoldalar. Ülkenin böyle bir galibiyete ihityacı vardı. 4 tane final var. İkisini geçtik hayırlısı ile. Allah çalışana veriyor. Çocuklar da bugün çalıştı, 4-5 tane mutlak gol pozisyonu var. 2. yarıda Umut’un zamanında o golü olsa… 1-0 da 5-0 da güzel. Allah yolumuzu açık etsin.” diye konuştu.

“OLAYA BAYRAK GİRİNCE BAHANE KALMAZ”

Sakat oyuncuların karşılaşmada oynamasını değerlendiren Fatih Terim, “Olaya bayrak girince, milli forma girince, İstiklal Marşı girince kimsenin bir bahanesi kalmamalı. Öyle oyuncular ile olamayız. Herkesin milli takıma destek olması lazım, milli takım için kalbi atması lazım. Bu çocuklara zarar vermemek için mücadele etmesi lazım. Sadece Arda, Selçuk değil, Gökhan Gönül’ün de var. Ben onlara bunu söylemiştim. En gencimiz, en yenimiz Salih bugün maçtan önce 3-1 biecek diyor. Ben de ona bildin dedim 2 fark olunca. Bu sınavı iyi atlattık. Ama Estonya her zaman enteresan bir deplasmandır. Ben işi Saraçoğlu’ndaki Hollanda maçına kadar getireceğimizi düşünüyorum. Geçen sefer 4 attık 4 yedik gidemedik. İnşallah bugün gideriz.” dedi.

Gruptaki şansı yorumlayan Fatih Terim, “Bizim hala çok şansımız yok. Hala bizim ipten düşmeden devam etmemiz lazım. Pardon diyecek durumumuz yok. İnşallah Ekim ayında play-off u yakalayalım. Türk halkına bize güvendiği için teşekkür ediyorum. Zaten bir sürü problemimiz var. 1 saat 2 saat ‘ya acaba Brezilya’ya gidiyor muyuz’ derler. Milli takım herkesin takımıdır.” ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları