Evlerden Biri 5.Bölüm Fragmanı izle

Evlerden Biri 5.Bölüm Fragmanı izle
eca-star-reklam

Evlerden Biri 5.Bölüm Fragmanı izle

Evlerden Biri izle, Evlerden Biri son bölüm izle, Evlerden Biri son bölüm tek parça izle,Evlerden Biri HD izle,Evlerden Biri dizisi izle,Evlerden Biri canlı izle, Evlerden Biri 5.Bölüm Fragmanı izlesene,Evlerden Biri 5.Bölüm Fragmanı izle,Evlerden Biri 5.Bölüm Fragmanı full izle

Evlerden Biri 5. bölüm özeti:

Nursen’in evde yalnızken tehlikeye giren hayatını İskender kurtarır. Sadi ve evdeki herkes de Nursen için seferber olmuştur. Ona evlerini açarlar. Leman’la yaşadığı tatsızlığın ardından eve dönen Erdal, Nursen’i odasında bulur. Üstüne üstlük Leman da mahalleye dönüp olanları gördüğünde Sadi’nin evine yerleşir.
Erdal’a yaptıkları oyunun sonucunda Filiz’in arkadaşları haklı çıkarlar. Bu durum Filiz’i üzer. Ancak Filiz’in pes etmeye niyeti yoktur. Erdal’ı ise daha büyük bir sürpriz beklemektedir.

Öte yandan Erdal, iş yerinde kendini göstermek için var gücüyle çalışmaya başlamışken Leman’ın varlığı artık canını sıkmaya başlar.

Nursen’in arkadaşı Ayla, iş yerindeki mesainin ardından patronlarından tuhaf bir teklif alır.
Mahmut, Nursen’e karşı olan hislerini iyice ortaya dökünce bu kez İskender bir kez daha devreye girer. Ama bu kez başı fena halde belaya girecek gibidir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları