Erdoğan ailesi köy evinde

Erdoğan ailesi köy evinde
eca-star-reklam

Erdoğan ailesi köy evinde

 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, kullandığı makam otomobiliyle çevre yolunu gezdiken sonre kent merkezine dönerken Elazığ yolu üzerindeki Üçkoyu Köyü’ne uğradı.

KÖPEĞİN ADINI SEVMEDİ

Köyde Ayşe ve Ahmet Demirel isimli çiftçi aileye konuk olan Erdoğan, eve doğru ilerlerken kapıda bağlı iki küçük Sibirya Kurdu cinsi köpeği gördü. Köpeklerin ismini soran Erdoğan’a birinin isminin Max olduğu söylendi. Bunun üzerine Erdoğan, “Keşke Kürtçe ya da Türkçe isim koysaydın” dedi.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

MEHİR’İN TADINA BAKTILAR

Daha sonra Demirel ailesine ait çiftlik evinin bahçesinde plastik sandalyelere oturan Başbakan Erdoğan, kızı Sümmeye Erdoğan ve beraberindekilere ‘Mehir’ adlı yöresel soğuk ayran çorbası ikram edildi. Başbakan Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan burada aile fertleriyle bir süre sohbet etti. Erdoğan, kucağına aldığı 1 yaşındaki İkra Sude adlı bebeği uzun süre sevdi. Erdoğan, kucağındaki küçük İkra Sude’nin fotoğrafını çeken gazetecilere, “Hiç bir pozu da kaçırmıyor” espirisi gülüşmelere yolaçtı. Başbakan Erdoğan, beraberinde getirdiği oyuncak bebeklerden birini İkra Sude’ye verdikten sonra, Başbakanlığa ait otobüsle Elazığ yolu üzerinde şehir merkezine geldi. Valilik binası önünden geçen Erdoğan ve beraberindeki araç konvoyu, daha sonra Mardin yolundan havaalanına geçti. Bağlar Sento caddesi ile Şehitlik-İstasyon caddesinin sağ ve solunda alınan sıkı güvenlik önlemleri dikkat çekti. Her sokağın giriş ve çıkışlarında, resmi ve sivil polisler tarafından güvenlik önlemi alındı.

Başbakan Erdoğan, kızı Sümmeye ve eşi Emine Erdoğan ile beraberindeki bakanları taşıyan otobüs, pisti onarıma alınan havaalanı girişinde durdu, Yeniköy Mahallesi’nde oturan kadın ve çocuklarla bir süre sohbet eden Başbakan eşi Emine ve kızı Sümmeye Erdoğan ile birlikte, toplanan çocuklara oyuncak dağıttı.

ÇOCUKLARIN OYUNCAK KAVGASI

Havadan helikopterlerin sürekli güvenlik uçuşu yaptığı görülürken, Başbakan Erdoğan ve beraberindekiler daha sonra havaalanına geçtikten sonra, görevlerin oyuncak dağıtmaya devam etmesi izdihama neden oldu. Çocuklar anneleriyle birlikte oyuncak almak için adeta birbirini ezdi. Yaklaşık 200 çocuk oyuncak almak için birbiriyle kavgaya tutuştu. Kavga eden çocukları gazeteciler ve sivil polis memurları zor ayırdı.

Başbakan Erdoğan, daha sonra havaalanına giderek kentten ayrıldı.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları