En Yüksek Reklam Ücretlerini Beren Saat ile Tuba Büyüküstün Alıyor

En Yüksek Reklam Ücretlerini Beren Saat ile Tuba Büyüküstün Alıyor
eca-star-reklam

Tuba BuyukustunDizi oyuncuları reklam filmlerinden kaç para alıyorlar? Herkesin merak ettiği dizi oyuncularının reklam gelirleri epeyce yüksek. Beren Saat ve Tuba büyüküstün ise bu reklam pastasından en büyük dilimi alıyorlar. Beren Saat ile Tuba Büyüküstün reklam filmi için 1’er milyon lira alarak rekor kırdı.

Dizilerin yıldız oyuncuları son dönemde kozmetik firmalarının aranan yüzleri oldu. Dizi yıldızlarının reklamlardan aldığı ücretler oyuncuların popülaritesine göre en az 250 bin TL’den başlıyor.

Reklam filmlerinde rekor Tuba Büyüküstün ile Beren Saat‘te oldu. İki genç oyuncu kozmetik ürün reklamlarından 1’er milyon dolar alarak diğer oyunculara fark attı. En son genç oyuncu Engin Altan Düzyatan bir kozmetik firmasının yüzü oldu. Düzyatan çekimler için 600 bin TL aldı. Düzyatan “Bir nemlendiricim var, aklıma geldikçe sürüyorum” dedi.

Beren Saat‘e son 6 ayda 3 büyük firmadan reklam teklifi geldi. 

Beren Saat’in Dudak Uçuklatan Fiyatı

Kim ne kadar aldı?

Burak Özçivit: 800 bin TL

Meryem Uzerli: 700 bin

Cansu Dere: 700 bin

Merve Boluğur: 500 bin TLBeren Saat'in cesur kıyafeti

Ebru Akel: 400 bin

Nur Fettahoğlu: 300 bin

Selma Ergeç: 300 bin tl

Arzum Onan: 250 bin TL

Pelin Karahan: 250 bin TL

bugün gazetesi

Beren Saat Resimleri

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları