En kelepir golcü Burak Yılmaz

En kelepir golcü Burak Yılmaz
eca-star-reklam

Galatasaray’ın 2011-12 sezonunda fileleri 33 kez havalandırarak gol kralı olan Burak Yılmaz’ı sadece 5 milyon euroya transfer etmiş olması, dünyada da yankı buldu.

ERİC CANTONA’YA BENZELTİLDİ

ABD’de yayın yapan ünlü spor sitesi Bleacher Report, 9 adli bir liste yaptı ve Burak Yılmaz’ı bu yaz yapılan transferlerde en kelepir forvet oyuncusu seçti. 50 milyon pounda transfer edilen Fernando Torres ve sadece 1.2 milyon pounda alınan Eric Cantona örneklerinden hareketle hazırlanan Bleacher Report’un en kelepir golcüler listesinde 15 milyon pounddan daha pahalı oyuncular listeye alınmadı.

METİN OKTAY GİBİ BİR EFSANE OLABİLİR

Listenin oyuncunun performansı ve ödenen fiyat denklemiyle yapıldığı sitede, Galatasaray’ın Burak Yılmaz’ın 5 milyon euroluk serbest kalma maddesini seve seve ödediği ifade edildi. Haberde Burak Yılmaz’ın Metin Oktay gibi bir efsane olabileceğine değinilirken, golcü oyuncunun Metin Oktay gibi bir sezon geçirmesi halinde Galatasaray’ın Burak Yılmaz’ı minimum 25 milyon euroya satabileceği yorumu yapıldı.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları