Emine Erdoğan: Başbakan yakında hastaneden çıkacak

Emine Erdoğan: Başbakan yakında hastaneden çıkacak
eca-star-reklam

Emine Erdoğan: Başbakan yakında hastaneden çıkacak

Üç ay önce sindirim sistemi ameliyatı geçiren Başbakan Tayyip Erdoğan’a Cuma gecesi ‘tamamlayıcı’ nitelikte yeni bir tıbbî operasyon yapıldı. Operasyon Babakanlık tarafından doğrularnıken, Erdoğan’ın sağlık durumu hakkındaki ilk bilgi de eşi Emine Erdoğan’dan geldi.

Emine Erdoğan, Üsküdar Doğancılar’daki Klasik Türk Sanatlar Vakfı 2011-2012 eğitim yılı ikinci döneminin açılışı öncesi gazetecilerin Başbakan Erdoğan’ın sağlık durumuyla ilgili sorularını yanıtladı.

Erdoğan, eşinin sağlık durumuyla ilgili, “Dua ediyorsunuz değil mi Başbakan’a? Çok iyi elhamdülillah. Hiç merak etmeyin. Her zamankinden daha iyi. Hiç merak etmeyin. Sizlere selamı var. Hepinizden dualarınızı istiyoruz” dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Başbakan Erdoğan’ın ne zaman taburcu olacağının sorulması üzerine de, “Biz çıktık, inşallah o da arkamızdan geliyor. Çok yakında inşallah…” diye konuştu.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları