Demet Akalın’dan Tatlıses için şok sözler

Demet Akalın’dan Tatlıses için şok sözler
eca-star-reklam

Demet Akalın'dan Tatlıses için şok sözler

İbrahim Tatlıses’e ait uçağı konserlerine gidiş gelişleri için kullandığı dönemde uçağın pisliğinden, koktuğundan yakınan  Demet Akalın’a, Tatlıses de, “O benim nasıl bir binici olduğumu çok iyi bilir” açıklamasıyla karşılık vermişti. Bu tartışma sonrası ikili bir daha hiç görüşmemiş hatta Demet Akalın, uğradığı saldırı sonrası Tatlıses’i hastanede dahi ziyarete gitmemişti. 

‘CENNET DE CEHENNEM DE BU DÜNYADA’

Önceki akşam İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen törende Zülfü Livaneli’yle birlikte ‘Yaşam Boyu Onur Ödülü’ne layık görülen İbrahim Tatlıses, uğradığı silahlı saldırı sonrasında kullanmak zorunda kaldığı bastonuyla çıktı sahneye. Bastonunu atıp ödülünü alan Tatlıses, ayakta alkışlandı. Ama, onu alkışlamayan, hatta öfkesine yenilen bir isim de vardı. Demet Akalın o sırada Twitter’a şu mesajı yazdı: “Cennet de, cehennem de, bu dünyada, ne kadar büyüksün sen Allah’ım.”

Demet Akalın’ın bu sözlerine İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo, Twitter’dan cevap verdi:

“İMPARATOR’UN’un yani BABAMIN başarısı kimlerin canını acıtıyorsa onlara sesleniyorum :) Durun Daha Yeni Başladık !!!”

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları