Çoraba 21 Bin Lira Ödenir mi?

Çoraba 21 Bin Lira Ödenir mi?
eca-star-reklam

Acun Ilıcalı eşi Zeynep IlıcalıTelevizyonun dahi çocuğu Acun Ilıcalı’nın çorap takıntısının olduğu ortaya çıktı.

Acun Ilıcalı hakkında hiç yoksa iki günde bir ya magazinel ya da Acun’un kazandığı para ile ilgili bir haber yapılıyor ancak bu seferki gerçekten enteresan.

İddia edilene göre Acun Ilıcalı’nın sıkıntılı bir çorap takıntısı olduğu ortaya çıktı. Öyle ki geçtiğimiz gün Acun, tek seferde tam 21 bin liraya 700 yüzlerce çorap aldı. Haberi duyan yakınları olayı hiç garipsemediler ve “O çorabı bir kere giyer çöpe atar” dediler.

Gözlük, çanta, ayakkabı takıntısı olan ünlülerden sonra şimdi birde çorap takıntısı çıktı. Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’yı geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Çünkü Ilıcalı, o gün tam 700 çorap aldı. Tanesi 30 lira olan çoraplar için de yapımcı, kredi kartıyla tam 21 bin lira ödedi.

TAKINTISI ASKERLİKTEN GELİYOR

Ilıcalı’nın yakınları yapımcının bu takıntısının askerlik günlerinden kalma olduğunu söyledi. İddiaya göre askerlik yaparken birkaç gün üst üste aynı çorabı giymek zorunda kalan Acun Ilıcalı, “Çıkınca bir çorabı sadece bir gün giyeceğim” demiş. Önceki gün yaptığı alışverişe göre Acun Ilıcalı dediğini yaptı. Tezgahtarın bile şaşkınlığını gizleyemediği alışveriş için Ilıcalı’nın yakınları “Kimse garipsemesin. O çorabı bir kere giyer çöpe atar” dedi.

Sabah : http: //www.sabah.com.tr

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları