Cim Bom’dan Kalou’ya müthiş teklif

Cim Bom’dan Kalou’ya müthiş teklif
eca-star-reklam

Cim Bom'dan Kalou'ya müthiş teklif

İngiliz devi ile sözleşmesi sezon sonu bitecek olan 26 yaşındaki Kalou’ya kanca atan sarı-kırmızılı yönetim, Fatih Terim’in de onayıyla transfer için görüşmelere başladı. Yıldız futbolcunun hücum hattının tamamında oynama özelliğinin bulunması ve yaşının da genç olması nedeniyle Terim’in bu transfere sıcak baktığı ifade edildi.

YILLIK 3.5 MİLYONLUK EURO

Milliyet gazetesinden Nevzat Dindar’ın haberine göre; Başkan Ünal Aysal’ın bonservisi elinde olan oyuncularla ilgileneceklerini açıklamasından sonra stratejisini buna göre belirleyen sarı-kırmızılılar, Kalou’yu ikna etmek için vatandaşı Eboue’den de yardım istedi. Kalou için adı açıklanmayan bir Rus kulübünün de devrede olduğu ancak Galatasaray’ın yıldız oyuncu için şartları zorlayacağı belirtildi. Sarı-kırmızılıların Kalou’ya yıllığı 3.5 milyon Euro’dan 4 senelik süper bir teklifle gittikleri kaydedildi.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları