CHP’li Oran: Erdoğan Muhteşem Yüzyıl’dan komisyon alacak

CHP’li Oran: Erdoğan Muhteşem Yüzyıl’dan komisyon alacak
eca-star-reklam

TV 8 ekranlarında yayınlanan ‘Böyle Bir Şey Var mı?’ programına konuk olan  CHP Genel başkan Yardımcısı Umut Oran, Başbakan’ın asıl amacının dizinin reytingini arttırmak olduğunu iddia etti.

“ERDOĞAN KOMİSYON PEŞİNDE”

Başbakan’ın herhangi bir diziyi bu şekilde hedef almasının hiç bir demokraside mümkün olamayacığını vurgulayan Umut Oran, böyle bir eleştiri yapmanın Başbakan’ın haddine olmadığını belirtti. Başbakan Erdoğan’ın Muhteşem Yüzyıl’la ilgili sözlerini bir adım daha ileri götüren Umut Oran; “Başbakan dizinin reytingini artırarak komisyon peşinde koşuyor. Erdoğan komisyon işlerinden iyi anlar” dedi.

“DİZİNİN REKLAMI ARTARSA..”

Erdoğan’ın Muhteşem Yüzyıl’a tepki göstererek diziyi tartışma konusu yaptığı, daha popüler hale getirdiğini iddia eden Oran şöyle devam etti: “Dizinin reklamı ve ratingi arttarsa Başbakan’ın da orada bir hesabı vardır. Ailesi geniş mezhebi geniş. O yüzden oralardan da bir nemalanma durumu olabilir diye düşünüyorum.”

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları