Cem Yılmaz’ın Reklam Filmini Ti’ye Aldı!

Cem Yılmaz’ın Reklam Filmini Ti’ye Aldı!
eca-star-reklam

Şahan-GökbakarŞahan Gökbakar, en büyük rakibi Cem Yılmaz’ın son reklam filmini ti’ye aldı.

Cem Yılmaz, Ahu Yağtu’yla evlilik kararı aldı

Zaman zaman birbirleriyle yaptıkları “atışmalarla” gündeme gelen Şahan Gökbakar ve Cem Yılmaz ‘ı bu kez de ünlü komedyenin rol aldığı bir banka reklamı “karşı karşıya” getirdi. Gökbakar, Yılmaz’ın rol aldığı bir bankanın reklam filmini sosyal paylaşım sitesi Twitter ‘dan esprili bir biçimde eleştirdi. Servet Bey ‘in Tasarruf Hikayesi adlı reklam filmine gönderme yapan Gökbakar önce, ” Reklam larından anladığım kadarıyla İş Bankası, Chicago civarlarında kurulmuş. Son derece başarılı, mükemmel bir reklam olmuş bence… Emeği geçen herkesin eline sağlık.. Hahahhaha… ” notunu yazıp sonra da devam etti: “Ankara o dönem öyleydi. Sonradan bozuldu. Eskiden herkes lunaparkta eğlenip kadınlı, erkekli step dansı yapardı. Ha ha ha ama sonuçta başarılı bir reklam olmuş. Çok beğendim. Herkesin ellerine sağlık”

REKLAMIN HİKAYESİ
1920’lerde bir gala akşamı Servet Bey ’in “gelecek” temalı kısa filmlerinden birini izleme fırsatı bulan İş Bankası ileri gelenleri, Servet Bey ‘e banka için bir reklam filmi çekmesini teklif ederler. Film, aylar süren hazırlıkların sonrasında Tepebaşı’ndaki bir platoda çekilir. O günlerden günümüze gelecek projeksiyonu yapan ileri görüşlü, cevher insanların ve onların başını çeken müstesna isim Servet Bey ‘in tozlu raflardan çıkan filmi, bizi yalnızca yeni Türkiye’nin temellerinin atıldığı yıllara götürmekle kalmıyor, 88 yıldır hep “yeni” kalabilmenin ardında yatan değerlere, ortak hayallerimize ışık tutuyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları