Çelik telefonda müjde verdi

Çelik telefonda müjde verdi
eca-star-reklam

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, incelemede bulunmak üzere köyde bulunan Vali Celalettin Güvenç’in telefonundan vatandaşlara seslenerek, Bozova-Halfeti karayolunun düzenlenmesi konusunun, Bakanlar Kurulu toplantısında gündeme geldiğini belirterek, sorunun en kısa sürede çözüleceği müjdesini verdi.

Vali Güvenç, Bozova ilçesine bağlı Yaylak beldesini ziyaret edip, vatandaşların sorunlarını dinledi ve temasları sırasında cep telefonundan görüştüğü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik’e köylülerin taleplerini iletti. Vali Güvenç’in, özelikle Bozova-Halfeti arasındaki yolun fiziki durumunun iyi olmadığını, vatandaşın bu yönde şikayeti olduğunu aktarması üzerine aynı zamanda AK Parti Şanlıurfa Milletvekili de olan Çelik, telefondan seslendiği vatandaşlara, ”Sayın Valimi başka bir hizmet için aramıştım, büyük bir tevafuk oldu. Bozova’dan Halfeti’ye giden yolu dün Bakanlar Kurulu’nda bir kez daha görüştük. Bu yol çalışmalarının hızlı bir şekilde realize edileceği ve tamamlanacağı inancındayım. Şanlıurfa’mıza hayırlı olsun diyorum. Bütün işler rayına girmiş durumda acele etmeyin ne olur, dikkat edin sistemli bir şekilde gidiyoruz” dedi.

Vali Celalettin Güvenç de söz konusu yolun en kısa sürede ihaleye çıkarılacağını kaydetti. Köylüler de uzun süreden beri sıkıntı yaşanan güzergahın tamamlanması için destek veren Bakan Çelik ve Vali Güvenç’e teşekkür etti.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları