Burak Yılmaz takasla Aslan oluyor

Burak Yılmaz takasla Aslan oluyor
eca-star-reklam

Burak Yılmaz takasla Aslan oluyor

Süper Lig’de geçen yıl gol kralı olan Burak Yılmaz adım adım Galatasaray yolunda. Teknik Direktör Şenol Güneş’i telefonla arayıp, “Hocam ayrılmak istiyorum. Bu konuda çok düşündüm ve kararımı verdim” diyerek müsaade isteyen golcü futbolcunun Lazio’ya transferinin gerçekleşmemesi üzerine Galatasaray’a imza atma olasılığının yeniden belirdiği ancak sürecin devam edeceği öğrenildi.

5 MİLYON EURO VE SERCAN YILDIRIM

Burak’ın bu konuda da anlayış beklediği ve iki tarafın anlaşmasını umduğu ifade edildi. Milliyet gazetesinden Nevzat Dindar’ın haberine göre; Trabzonspor Başkanı Sadri Şener’in oyuncunun Galatasaray’a transferi halinde zor durumda kalacağını bildirdiği sarı-kırmızılılar, Burak için Karadeniz ekibine sunulmak üzere yeni paket belirledi. Sözleşmesindeki 5 milyon euroya serbest kalır maddesini kullanmayarak iyi niyetini gösteren sarı-kırmızılıların 5 milyon euronun yanı sıra Sercan Yıldırım’ı da bonservisiyle beraber Karadeniz ekibine vermeyi göze aldığı bildirildi.

CİMBOM MUTLU SONA YAKIN

Burak Yılmaz’ın ailesinin de Galatasaray’da oynamasına öncelik vermesi nedeniyle Aslan’ın işinin kolay olduğu ifade edildi. Lazio’nun ardından Westham United’ın da ilgilendiği Burak Yılmaz için Avrupa’dan 3 takımın da devrede olduğu ancak golcü oyuncuya önerilen rakamın Trabzon’da kazandığından daha aşağıda kaldığı kaydedildi. Burak’ın transferi üzerine odaklanan Cim-Bom’un, mutlu sona ulaşması halinde yabancı forvet planını askıya alacağı da bildirildi.

TRABZON’U ÜZMEK BİZE YAKIŞMAZ

Tatilde olan Başkan Ünal Aysal’ın da futbol komitesini arayarak, Burak Yılmaz transferi konusunda dikkatli davranılmasını istediği belirtildi. Aysal’ın, “Trabzon’u üzmek bize yakışmaz. Art niyetli olsak gider 5 milyon euroyu yatırır oyuncuyu alırız zaten. Ancak bunu yapmayarak iyi niyetimizi gösterdik. Böyle kalalım. Oyuncu kendisi Trabzonspor’u ve Trabzon kamuoyuna ikna edecek” dediği ifade edildi.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları