Menü
Kategoriler
Burak Yılmaz
Burak Yılmaz Serveti Tepti
09 Mayıs 2013 Genel

Galatasaray’ın yıldızı Burak Yılmaz, Anzhi’nin 5 sene için 35 milyon euro’luk teklifini elinin tersiyle itti.

Futbolumuz tam anlamıyla Burak Yılmaz fırtınası yaşıyor. Beşiktaş ve Fenerbahçe’de bu denli parlayamayan, Trabzonspor’da yakaladığı çıkışı Galatasaray’da daha da ileri noktalara taşıyan milli golcü, Avrupa’nın önemli kulüplerinin de dikkatini çekiyor.

” Galatasaray’DAN AYRILACAKSAM BUNA DEĞMELİ”

Burak Yılmaz’ın adını birçok takımla duydunuz. Ancak ben, sizleri en son gelişmelerden haberdar edeceğim. Burak için Galatasaray kulübünün kapısını çalan son takım, Atletico Madrid. Direkt futbolcuyla görüşen takımın adı da Anzhi. Gelelim detaylara: Atletico Madrid 20 milyon euroluk bir teklifle Galatasaray’ın kapısını çaldı. Cimbom için bu önemli bir teklif ancak futbolcu, daha büyük takımlara gitmek istiyor. Daha doğrusu ‘Eğer Galatasaray’dan ayrılacaksam, buna değmeli’ görüşünde. Arda Turan’ın da formasını giydiği İspanyol kulübü ise bu transferden vazgeçmiş değil. Futbolcuya henüz bir teklif getirmiş de değiller. Ruslar’ın ünlü takımı Anzhi de bu transferin peşinde.Burak Yılmaz

Ünlü golcü Eto’o ile teknik direktör Hiddink’in takımı olan, aynı zamanda Roberto Carlos’un da futbolu bıraktıktan sonra yardımcı hocalık yaptığı Anzhi kesenin ağzını açtı. Ancak onlar direkt futbolcunun menajerleriyle temasa geçti. Sıkı durun, yaptıkları teklif tam 7 milyon euro! Üstelik yıllık. Üstelik 5 yıllık! Ancak Burak Yılmaz paranın peşinde değil. Bunu da kabul etmedi.

ROTASI MERAK EDİLİYOR

Burak ısrarla Galatasaray’da forma giymeye devam etmek ve büyük başarılar elde etmek istiyor. Fakat bu, profesyonel hayat. Yarınların ne getireceği bilinmez. Kulübün menfaatleri de önemli. Bakalım, ligin bitimine iki hafta kala 22 golle kralık yarışında zirvede olan Burak Yılmaz’ın rotası ne olacak?

(Bugün)

Bir Cevap Yazın
*