Beren Saat bikiniyle yakalandı

Beren Saat bikiniyle yakalandı
eca-star-reklam

Beren Saat bikiniyle yakalandıBeren Saat bikiniyle yakalandı Beren Saat, dizi çekimi için gittiği Çeşme’de bikinili görüntülenmemek için kaldığı Solto Otel’den her türlü önlemin alınmasını rica etti.

Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi sona erer ermez soluğu tatilde alan Beren Saat rotayı Çeşme’ye çevirdi. Çeşme’de güneşlenirken otel yönetimine her türlü önlemi aldıran, vatandaş paparazzilerin bile beach’e girmesini engelleten Beren Saat yine de görüntülenmekten kaçamadı.

Beren Saat, dizi çekimi için gittiği Çeşme’de bikinili görüntülenmemek için kaldığı Solto Otel’den her türlü önlemin alınmasını rica etti. Otel yönetimi de Saat’in rahat etmesi, diğer müşteriler ve paparazzilerin fotoğraf çekmemesi için Ice Beach’i ona tahsis etti.

Şöhreti yakaladığı yıllardan bu yana yaz tatillerinde büyük bir önem göstererek bikinili görüntü vermeyen Beren Saat bu kez objektiflerden kaçamadı. Sabah’tan Ünal Gümüştekin’in görüntülediği Saat tüm sezonun yorgunluğunu Çeşme’de atıyor. Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde Mustafa karakterini canlandıran Fırat Çelik de güneşlenirken Beren Saat’e eşlik etti. Saat bikinilinin askılarını indirerek bikini izinin de önlemini aldı.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları