Beren Saat Benim Dünyam fragmanı izle

Beren Saat Benim Dünyam fragmanı izle
eca-star-reklam

beren saat ugur yucel benim dunyam1950’li yılların Büyükadası’nda, iki yaşındayken geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle hem kör hem sağır olan, bu nedenle hiçbir kavramı “bilmeyen”, çevresiyle tamamen uyumsuz bir çocuk olan Elâ ile aynı durumdaki ablasını trajik bir biçimde yitirdikten sonra hayatını engellilere adayan Mahir Hoca’nın çarpıcı hikâyesi. Siyahtan beyaza giden bu yolculukta sadece bir kelimeye yer yoktur: İmkansız.

Başlarken Black filminden uyarlamadır şeklinde başlayan Benim Dünyam filmi, izleyenler tarafından bir hayli beğenilen ve duygusal anların yaşandığı bir film. Filmin büyüsünün kaçmaması için pek de anlatmak istemiyoruz, ancak Uğur Yücel‘in harikulade bir oyunculuk performansı sergilemiş olduğunu söylemek lazım. Özellikle Ela ile Mahir hocanın arasında geçen çoğu insan için imkansız olan, ancak onların başarı yolunda adım adım ilerlediği ve filmin sonunda şok bir finalin yer aldığı Benim Dünyam’ı gözyaşlarınızı tutamadan izleyeceksiniz.

Benim Dünyam

Benim Dünyam
Dram, Türkiye, 2013
Yönetmen: Uğur Yücel
Oyuncular: Beren Saat, Uğur Yücel, Ayça Bingöl, Turgay Kantürk, Hazar Ergüclü, Yasemin Conka, Erdal Küçükkömürcü

Fragman ve görüntüler

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları