Bar Rafaeli İsrail için dua ediyor

Bar Rafaeli İsrail için dua ediyor
eca-star-reklam

İsrailli güzel model Leonardo DiCaprio’nun eski sevgilisi Bar Rafaeli. İsrail-Filistin arasında yaşanan savaşa Twitter’dan tepkisini gösterdi. “Maalesef kendini halkın olduğu yerlere atılan Hamas füzelerinden korumak zorunda vatanım” diye başladığı tweet’ine “barış için dua ediyorum” diye sonlandırdı.

İsrail’in Gazze Şeridi’ne düzenlediği operasyon dördüncü gününde devam ederken, İsraillilerin sosyal medya üzerinden yürüttüğü kampanya da tüm hızıyla sürüyor. Kamu Diplomasisi ve Diaspora Bakanlığı bünyesinde çalışan 25 bin gönüllü dışında ünlü İsrailliler de sosyal medyada operasyonla ilgili yorumlar yazıyor. Bunlardan bir tanesi de ünlü model Bar Refaeli.

Refaeli, Twitter’dan yazdığı mesajlarında, “Maalesef, kendini halkın olduğu yerlere atılan Hamas füzelerinden korumak zorunda olan vatanım İsrail’de bir savaş yaşanıyor. Her iki taraftaki vatandaşların güvenliği ve barış ve uyum içinde yaşayacağımız gün için dua ediyorum. Amin” dedi.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları