Bakan Faruk Çelik Emeklilikte Yaşa Takılanlar İle Görüştü!

Bakan Faruk Çelik Emeklilikte Yaşa Takılanlar İle Görüştü!
eca-star-reklam

Bakan Faruk Çelik Emeklilikte Yaşa Takılanlar İle Görüştü!Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, ”emeklilikte yaşa takılanlar” ile görüştü.

Çelik, kademeli emeklilik sisteminin yürürlüğe girmesiyle hak kaybına uğradıklarını savunan ve sosyal medyada ”emeklilikte yaşa takılanlar” isimli bir grup oluşturanlarla SGK Başkanlığı’nda bir araya geldi.

Erken Emeklilik Yaşa Takılanlarda Son Durum

”Emeklilikte yaşa takılanlar diye kamuoyunda seslerini duyuran, bizi de gerçekten twit bombardımanına tutan arkadaşlarımızla elektronik ortamda randevulaştık. Bugün de fiili olarak yüz yüzeyiz” diyen Çelik, Herkesin sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini belirtti.

Çelik, şunları kaydetti:

”Bütün kesimlerin sorunlarını dinlemek, enine boyuna irdelemek, haklı haksız, eksik fazla ne varsa bunları karşılıklı konuşarak ortaya çıkarmak, bizim yönetim anlayışımız. Bunu bütün alanlarda uyguladığımız gibi, bu şekilde talepte bulunan değerli arkadaşlarla da bir araya gelmeyi uygun bulduk. Kendilerinden bilgileri alacağız. O bilgiler, bizdeki bilgilerle karşılaştırılacak. Ortaya çıkacak tabloyu da sürekli iletişim halinde olarak değerlendirmeye devam edeceğiz.”

Görüşmeye SGK Başkanı Yadigar Gökalp İlhan ile bazı SGK bürokratları da katıldı.

‘Emeklilikte Yaşa Takılanlar’a Erken Emeklilik İçin Yeni Formül

Kimler Erken Emekli Olabilir? 2013 Erken Emeklilik Yasası İle Ne Değişecek

Bu Şartı Kabul Edene Erken Emeklilik Tıkla

Yeni Erken Emeklilik 2013, Erken Emekliye Hastane Bedava Tıkla

Yaşa takılanlara düşük maaşla erken emeklilik Tıkla

Erken Emeklilikte Yaşa Takılanlara Yeni Umut TIKLA

Bakan Hüseyin Çelik’ten Erken Emeklilik Hakkında Açıklama

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları