Ataman: Fenerbahçe’nin yaptığı sabotajdır

Ataman: Fenerbahçe’nin yaptığı sabotajdır
eca-star-reklam

Galatasaray Medical Park Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Ergin Ataman, oyuncuları İlkan Karaman’ın Fenerbahçe Ülker’le sözleşme imzaladığı yönündeki açıklamalara tepki gösterdi.

İLKAN BİİZM OYUNCUMUIZ

Ergin Ataman, yaptığı açıklamada, konuyla ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olmadığını ancak Fenerbahçe Ülker’in İlkan Karaman’la sözleşme imzalandığını duyurmasının ardından, Galatasaray yetkililerinin, oyuncunun hala sarı-kırmızılı kulübe ait olduğunu kendisine aktardıklarını belirtti.

FENERBAHÇE’NİN YAPTIĞI İŞ DEĞİL

“Türk basketbolu ile milli takım için çok ciddi bir sabotajdır”

Ataman, özellikle (A) Milli Takım’ın 2013 Avrupa Şampiyonası eleme grubu maçları öncesi bu durumun sakıncalı olduğunu kaydetti.

İlkan Karaman’ın şu anda (A) Milli Takım’da önemli bir görev üstlenmiş genç bir ad olduğunu vurgulayan Ataman, “Menajerlerin ve başka kulüplerin bu şekilde İlkan’ın kafasını karıştırması, Türk basketbolu ile milli takım için çok ciddi bir sabotajdır” dedi.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları