Aslan’dan 3’ü bir arada!

Aslan’dan 3’ü bir arada!
eca-star-reklam

Sarı-Kırmızılılar, Biglia’yı yakın arkadaşı Culio ile ikna etti… Formica, “Artık G.Saraylıyım” açıklaması yaptı. Yeni Mesut Tunay Torun da Aslan’ı seçti

Galatasaray’da transfer harekatı hız ke Culiosmiyor… Kazım ve Arjantinli Culio’yu renklerine katan Galatasaray, iki Arjantinli yıldızın da işini bitirdi.

Newell’s Old Boys takımıyla dün son idmanına çıkan Formica, ardından Arjantin basınının karşısına çıktı ve “Artık Galatasaraylıyım” açıklamasını yaptı. Geleceğin Kaka’sı olarak gösterilen Arjantinli yıldız, Benim açımdan sorun yok. Çünkü ben G.Saray ile her konuda anlaştım. İstanbul’a gitmek için gün sayıyorum” diye konuştu.

ANDERLECHT AÇIKLADI
Galatasaray’ın bir diğer bombası ise uzun zamandır transfer edilmeye çalışılan Anderlecht’li Biglia oldu… Cluj’dan alınan Culio ile çocukluk arkadaşı olan Biglia’nın da Galatasaray’a imza attığı öğrenildi. Lucas Biglia’yla Culio’nun görüştüğü ve vatandaşını ikna ettiği belirlendi.

5 MİLYON EURO
Dün idmana çıkan Culio, “Biglia bana her konuda yardımcı oldu. Onunla sık sık konuşuyorum” dedi. Anderlecht de G.Saray’la anlaştığını resmen açıkladı. G.Saray Belçika kulübüne 5 milyon Euro bonservis ödeyecek.

TUNAY TAMAM
Galatasaray’ın ses gtunayetirecek transferlerinden birisi de Tunay Torun olacak. Hamburg”ta oynayan gurbetçi oyuncu ile her konuda anlaşma sağlandı. Mesut gibi Alman Milli Takımı’nı seçmesi beklenen Tunay Torun geleceğin yıldızlarından biri olarak gösteriliyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları