Arif Sağ: Ata Demirer’i fırçaladım

Arif Sağ: Ata Demirer’i fırçaladım
eca-star-reklam

Arif Sağ: Ata Demirer'i fırçaladım

Sanatçı, “Ata’yı fırçaladım. Sonra senaryoyu yazmaya başladı” diyerek ‘Eyvah Eyvah’ serilerinin sayesinde yazıldığını belirtti.

“ATA’YI FIRÇALADIM”

Bugün gazetesinin haberine göre; Müzik dünyasının duayeni Arif Sağ, ünlü komedyen Ata Demirer’i senaryo yazması için kendisinin teşvik ettiğini ve sayesinde film sektörüne adım attığını belirtti. Ünlü türkücü verdiği nasihatlardan sonra komedyenin ‘Eyvah Eyvah’ serilerine başladığını belirtirken, “Ata’yı senaryo yazması için fırçaladım. Zaten bu azarlardan sonra senaryo yazmaya başladı” dedi.

FİLM YAPMAKTAN KORKUYORDU

Bozcaada tatil yaparken Ata Demirer’le karşılaştığını anlatan sanatçı, aralarında geçen olayı şu sözlerle dile getiriyor: “Bir muhabbet esnasında ‘Oğlum, bak Cem Yılmaz kaçıncı filmini yapıyor, sen neden yapmıyorsun’ dedim. O da ‘Ne bileyim hiç aklıma gelmedi’ dedi. Film yapmaktan korkar gibiydi. Bende kızdım. ‘Kolları sıva filmini çek’ dedim.”

Ata Demirer’i konuşmasının sonunda bir daha selam vermemekle tehdit ettiğini belirten sanatçı, “Daha sonra öğrendim ki söylediklerim içine dert olmuş. Nitekim sonunda başarılı oldu” diye konuştu.

Bu işin sonu mahkeme olacak

Berlin Kaplanı filmi yüzünden Ata Demirer’in Ferdi Tayfur’la senaryo tartışması üzerine ünlü türkücü, “Ata’nın bunu yapacağını sanmıyorum. Ancak Bu işin sonu herhalde mahkeme olacak. Keşke o raddeye gitmese. Ata’nın yapması gereken Ferdi Tafur’un karşısına geçip oturup konuşması olacak” dedi.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları