Arda Turan Sinem Kobal Barıştı Mı

Arda Turan Sinem Kobal Barıştı Mı
eca-star-reklam

Arda Turan ve Sinem KobalBir ayrılan bir barışan Sinem Kobal ve Arda Turan‘ın aralarını düzeltmek için Sinem’in annesi devreye girdi.

İspanya’nın Atletico Madrid takımında oynayan Arda Turan ile Sinem Kobal’ın aşkı 2010’da başlamıştı. 25 Aralık 2012’de nişanlanan çiftin Haziran’da evleneceği söylenmişti. Sonra vuslat başka bahara kaldı. Daha önce iki kez ayrılıp barışan Sinem Kobal ile Arda Turan’ın arası düğün tarihinin ertelenmesi üzerine yeniden bozuldu. Yaz sıcağında soğuk rüzgarlar esmeye başladı. Sinem Kobal üzüntüden zayıfladı. Sonunda devreye Sinem Kobal‘ın annesi Nuray Kobal girmek zorunda kaldı.

İddiaya göre; Nuray Kobal, Arda Turan‘ı aradı. Anaç konuşması ve tatlı diliyle buzları eritti. Arda Turan ile Sinem Kobal uzun bir aradan sonra görüşmeye başladı. Ama şimdilik sadece telefonla. Bitme noktasına gelen ilişki devam ediyor. A Milli Futbol Takımı’nın Gana ile oynadığı maç için İstanbul’a gelen Arda Turan dün 26’ncı doğum günü olan Sinem Kobal’ı arayıp kutladı. Çiçek göndermeyi de ihmal etmedi.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları