Angelina Jolie ve Brad Pitt evlendi iddiası

Angelina Jolie ve Brad Pitt evlendi iddiası
eca-star-reklam

Angelina Jolie ve Brad Pitt evlendi iddiasıAngelina Jolie ve Brad Pitt evlendi mi, Pitt ve Jolie ne zaman evlendi. Angelina Jolie ve Brad Pitt nerde evlendi. Noel için çocuklarıyla birlikte Turks ve Caios adalarına giden Pitt-Jolie çiftinin burada evlendiği iddia edildi

Yedi yıl süren beraberlik ve altı çocuğun ardından Pitt ve Jolie, Nisan 2012’de nihayet nişanlanmışlardı. Bu tarihten itibaren bütün dünya çiftin ne zaman dünya evine gireceğini merak ediyordu. Ünlü oyuncular çocuklarının sürekli kendilerine evlenmeleri için baskı yaptığını ifade ediyordu.

25 ARALIK TARİHİNDE EVLENDİLER
İngiliz Telegraph gazetesinin haberine göre Pitt ve Jolie 25 Aralık tarihinde evlendi. Donna Karan’ın Parrot Cay’deki malikanesinde evlenen çiftin nikahına Karan katılmadı. Pitt’in anne-babası, kardeşleri ve onların çocuklarını da tatilde yanlarında götüren çifte 12 dadının eşlik etmesi geçtiğimiz günlerde medyada olay olmuştu.

Yerel muhabir Jeffrey Slonim, dadıların da nikahta hazır bulunduğunu söyledi. Brad Pitt, Kasım ayında Killing Me Softly filminin New York’taki galasında gazetecilere yaptığı açıklamada, “yakında” evleneceklerini açıklamıştı.

Angelina Jolie ve Brad Pitt

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları