Angelina Jolie En Çok Kazanan Aktris Oldu

Angelina Jolie En Çok Kazanan Aktris Oldu
eca-star-reklam

Angelina Jolie ve Brad PittEn Çok Kazanananlar. En Çok Kazanan sanatçı. En Çok Kazanan Aktris. Angelina Jolie en çok kazanan oldu. Iron Man (Iron Man) yıldızı Robert Downey Jr. kadar para kazanmıyor olabilir ama Forbes’un haberine göre Angelina Jolie, Hollywood’un en çok kazanan aktrisi. Jolie, geçen sene kazandığı 33 milyon dolar ile Forbes’un her sene yayınladığı ‘En çok para kazanan aktrisler’ listesinde bir numaraya oturdu.

En son olarak 2010 yılında johnny Depp’le birlikte Turist filminde gördüğümüz Jolie, yönettiği Kan ve Aşk filmiyle birlikte, 2014 yılında girmesi beklenen filmleri  Unbroken (yönetmen) ve Maleficent (oyuncu) filmlerindeki hasılatlarıyla birlikte bu senin en çok kazanan oyuncusu oldu.

Listenin diğer isimlerinde ise son zamanların en hızlı çıkış yapan oyuncusu Jennifer Lawrence ikinci sırayı elde ederken, Kristen Stewart ise üçüncü sırayı aldı.

Angelina Jolie ve Brad Pitt

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları