Akıllı Telefonlar ve Batarya Sorunu

Akıllı Telefonlar ve Batarya Sorunu
eca-star-reklam

Günümüzün en önemli teknolojik ürünlerinden bir tanesi olan akıllı telefonlar, yediden yetmişe birçok kişinin elinde diyebiliriz. Pratik kullanım sunan ve birçok ihtiyacımıza da en iyi şekilde cevap veren bu teknolojik ürünler sayesinde gün içerisinde işlerimizi çok daha kolay bir şekilde halledebiliyor ve tek bir tık ile dilediğimiz bilgiye kolayca ulaşabiliyoruz.

Akıllı telefonların artıları olduğu gibi eksileri de var ve dilerseniz bu eksilerden bir tanesi olan batarya sorununa biraz değinelim ve bu sorunu biraz olsun azaltmak adına neler yapabileceğinize hep birlikte göz atalım. Akıllı telefonların şarjı çok az bir süre gidiyor ve hele ki oyun oynayıp internet üzerinde biraz vakit geçirirseniz gün içerisinde full olan şarjın gün sonun getirmeyeceğini sizler de görebilirsiniz.

Bu sorunu halletmek adına yapabileceğiniz tek şey gereksiz uygulamaları kapatmak ve bunun için özel bir program kullanmak olacaktır. Sizler de daha uzun süre şarj kullanabilmek için Clean Master programını tercih edebilirsiniz ve bu program sayesinde gereksiz uygulamalar arka plandan saniyeler içerisinde kaldırılır. Tamamen ücretsiz olan bu programda yapmanız gereken şey aslında çok basit! Programı indirin ve temizle butonuna bir kere basın, daha sonra program otomatik olarak gereksiz tüm dosyaları en iyi şekilde siliyor. Merak etmeyin ya da tedirgin olmayın çünkü program ön bellekteki önemli dosyalara hiçbir şekilde dokunmuyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları