AK Partili vekil gözyaşlarıyla uğurlandı

AK Partili vekil gözyaşlarıyla uğurlandı
eca-star-reklam

AK Partili vekil gözyaşlarıyla uğurlandı

Havza’daki kazada yaşamını yitiren Mustafa Cumur için Akçaabat İlçesi Kavaklı Rahman Cami’nde cenaze töreni düzenlendi.

BİNLERCE KİŞİ GÖZYAŞLARIYLA UĞURLADI

Cami avlusuna sığmayan binlercekişi yollara taştı. Öğle namazı sonrası kılınan cenaze namazına Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, Ak Parti Grup Başkan Vekilleri Nurettin Canikli ve Mustafa Elitaş’ın yanı sıra çok sayıda AK Partili milletvekili, CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, CHP Trabzon Milletvekili Volkan Canalioğlu, Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Cumur’un akrabaları ve vatandaşlar katıldı. Bakan Kılıç ile Bayraktar, Mustafa Cumur’un vefatından duydukları üzüntüyü dile getirdiler.

İl Müftüsü Veysel Çakı’nın kıldırdığı cenaze namazı sonrasında Mustafa Cumur’un cenazesi toprağa verilmek üzere Düzköy İlçesi Çalköy Beldesi’ne gönderildi.

Bu arada, kalabalık cemaatin yola taşması nedeniyle Karadeniz Sahil Yolu’nda da trafik zaman zaman aksadı. Bakan Bayraktar ile Kılıç, cenaze namazı sonrasında uçakla Trabzon’dan ayrıldı.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları