Adını Feriha Koydum 39. Bölüm Fragmanı İzle 16 Aralık

Adını Feriha Koydum 39. Bölüm Fragmanı İzle 16 Aralık
eca-star-reklam

adını feriha koydum Adını Feriha Koydum 39. Bölüm Fragmanı, Adını Feriha Koydum 39. Bölüm Fragmanı İzle, Adını Feriha Koydum 39. Bölüm FragmanıShow Tv’nin beğenilerek izlenen dizisi Adını Feriha Koydum 39. bölüm 16 Aralık Cuma günü ekranlarda olacak.  ADINI FERİHA KOYDUM 39. BÖLÜM FRAGMANI yayınlanınca bu başlık altında sizlerle paylaşılacaktır.Ayrıca 39. bölüm 2. fragman ve 39. bölümü farkıyla Burada Olacaktır.39. BÖLÜM hakkındaki tüm detaylar.

Emir, apartmandaki varlığının Feriha için tehdit haline geldiğini görür ve taşınmaya karar verir. Ne var ki, aşıklar için beklenmedik bir gelişme kapının eşiğindedir.

Cuma günlerinin fenomen dizisi adını feriha koydum dün akşam yayınlanan 38. bölümü ile yine milyonları ekran başına kilitlemeyi başardı.Şimdi hepimizi 39. bölüm heyecanı sardı.Adını Feriha Koydum 39. bölüm hakkındaki gelişmeleri güncel olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

EMİR FERİHA’YA VEDA MI EDECEK?

Emir ve Feriha kapıcı dairesinde duygusal olarak zor anlar yaşarken Mehmet’e yakalanmaları ile işin rengi değişir. Yaşananlar Emir ve Feriha’yı aralarındaki engellerle yüzleştirirken aralarındaki duygusal tansiyon yerini karşılıklı adımlara bırakır. Bu sırada, Sophie tarafından kapatılan araba borcu yanlış anlamalara neden olur. Emir ve Feriha’nın yeniden yakınlaşması Cansu’yu korkuturken, Hande’nin yokluğu da Cansu için işleri zorlaştırır. Öte yandan kardeşiyle görüşmek isteyen Levent’in Nevbahar’la buluşması zorlu geçer. Sanem ise Ünal’la olan iş ilişkisini daha sağlam bir zemine oturtma çabası içindedir. Feriha’nın gerçekleriyle olanca çıplaklığı ile yüzleşen Emir, apartmandaki varlığının Feriha için tehdit haline geldiğini görür ve taşınmaya karar verir. Ne var ki, aşıklar için beklenmedik bir gelişme kapının eşiğindedir.

ADINI FERİHA KOYDUM 38. BÖLÜM FRAGMANI

Adını Feriha Koydum 38. bölüm fragmanında Herkesi şok eden öpüşmenin ardından Feriha da Emir de kendi duyguları ile savaşmak zorundadır. Adını Feriha Koydum 38. bölüm fragmanında Hande, Cansu’nun Emir’e olan duygularını anlar ve Cansu’yu tamamen avucunun içine alır. Adını Feriha Koydum 38. bölüm fragmanında Feriha ve Emir, duygularını kendilerinden bile sakamaya çalışırken, Levent’in Feriha’ya verdiği gecikmiş doğum günü hediyesi aşıkları bir kez daha karşı karşıya getirir.
Adını Feriha Koydum 38. bölüm fragmanında Sanem ise Levent’e dair umutlarını, Nevbahar’ın varlığı ile canlandırmaya çalışırken bir anda Levent’in Feriha’ya hissettiği duygularla yüzleşir.

Öte yandan, Adını Feriha Koydum 38. bölüm fragmanında uzun zamandır beklenen Hills açılışına davetsiz misafir olarak katılan Levent, Sanem’i zor durumda bırakır. Emir ve Levent arasındaki gözle görülen gerilim geceye damgasını vurur. Adını Feriha Koydum 38. bölüm fragmanında Emir ve Feriha’nın yaşadıkları duygusal tansiyon ise sonunda Emir’in kapıcı dairesinin kapısını aralamasına kadar varır. Emir’in Adını Feriha Koydum 38. bölüm fragmanındaFeriha’nın dünyasına inmesi, aşıklar için yeni bir başlangıç mı yoksa sonun başlangıcı mı olacaktır?

Adini feriha koydum 39. bölüm fragmanı eklendi, Adini feriha koydum 39. bölüm fragmanı hd, Adini feriha koydum 39. bölüm fragmanı izle, Adini feriha koydum 39. bölüm fragmanı seslli, Adini feriha koydum 39. bölüm fragmanı seyret, Adini feriha koydum 39. bölüm fragmanı

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. fatmanur dedi ki:

  hani barışacaklardı emir ve ferihaaaa . barışsınlar artık .sizce emir o resmi görünce ferihaya ne gibi tepki verece söyler misiniz…

 2. fatmanur dedi ki:

  ayyy çok merak ediyorum 39.bölümüü

 3. hande dedi ki:

  bu diziye bayılıyorum

 4. EREN dedi ki:

  emirle feriha 39.bölümde galiba barışacaklar.bu belki.şimdi diceklerim kesin.cansu ile kavga eden feriha meldivenden düşerek hafızasını kaybetcek.ünal ile sanem arasında ilişki olcak.cansu sanem ile leventin eskiden ilişkisi olcağını öğrenir ve sanem evden gider.
  TAHMİNİM:seher ferihanın hafızasını kaybetmesi sonucu onun acılar çekmesine sebep olcak.

 5. esma daldemir dedi ki:

  fragman çıktımı ya ? hadi

 6. sajedeh dedi ki:

  noooooooooooooooooolur ya barisin artik ben burda mahf oldum barisin artı. daraldım ben de burada sizin küslüğünüz yüzünden.

 7. çiğdem dedi ki:

  fragman çıktımı ya ?

 8. DilaraXx dedi ki:

  aman ya artik cuma gunleri de sonraki bolum gorsek…. A neler olacak acabaa?
  COK MERAK EDIYORUM

 9. buse dedi ki:

  kaç bölümdür barışcaklarını söylüosunuz ama yeter artık bi an önce barışmalarını görmek istioruz ferihaya da çok haksızlıklar oluo bunları da biraz azaltın ve ayrıca seherin yalanlarının ortaya çıkmasını handenin ve cansunun birlik olup ferihaya oynadıkları oyunları emirin ögrenmesini istioruz..duy bunları yönetmenn..

Yorum Yaz

Etiketler

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları