3 Adam Yeni Bir Dizi İle Geliyor

3 Adam Yeni Bir Dizi İle Geliyor
eca-star-reklam

Acun Medya ekibi ile yakın ilişkiler kuran Eser Yenenler sayesinde, 3 Adam voleyi vurdu diyebiliriz.

BKM mutfak oyuncuları şimdilerde 3 Adam isimli projeden vazgeçmiş durumda ve Acun Ilıcalı ile birlikte çalışmaya başladılar.. Acun’un dizi projesi ile birlikte bu ekibi en iyi şekilde kullanacağını düşünüyor ve sabırsızlıkla bu diziyi bekliyoruz.

BKM ekibi, daha önce de bu tarz projelerde yer almıştı ancak bu biraz daha farklı bir proje olarak karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Acun Ilıcalı’nın da desteği ile birlikte çok daha güçlü bir eser karşımıza çıkacak ve en önemlisi de bu dizide 3 Adam’a ünlü sanatçı ve genç kızların sevgilisi Murat Boz eşlik edecek.

Acun Ilıcalı da 3 Adam programında yepyeni açıklamalarda bulundu. Yeni sezonunda 3 adam hem devam edecek hem de bir komedi dizisi çekecekler. Bu dizide ayrıca Murat Boz da yer alacak ve senaryo tamamen kendileri tarafından yazılacak. Öyle görünüyor ki TV 8 bomba gibi geliyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları