2014 Toki İndirim Kampanyası Ne Zaman

2014 Toki İndirim Kampanyası Ne Zaman
eca-star-reklam

TOKİ İndirim Kampanyası, toki 2014 indirim kampanyası,toki indirim 2014. TOKİ’nin borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve işyeri alıcıları 2014 yılı için indirim kampanyası olacak mı diye bekliyorlar.

TOKİ peşin ödemede %20 indiririmli olan kampanyası ne zaman başlayacak sorusu Daha önce Tokiden konut alanların öncelikli sorusu.

TOKİ, daha önce konut ve işyeri alıcılarından gelen yoğun talep üzerine 2013 yılı için indirim kampanyası düzenlemişti. İdare indirim kampanyasında, hak sahiplerine peşin ve 3 ay vadeli olmak üzere iki ödeme alternatifi sağladı ve borç bakiyesini peşin olarak kapatanlar yüzde 20, 3 ay vadeli eşit taksitler halinde kapatanlar ise yüzde 17 indirimden yararlandı. Kampanya kapsamında, indirimden faydalanmak isteyenler, konut kredisi de kullanma imkanında yaralanmıştı..

Şu ana kadar maalesef Toki’den 2014 İndirim Kampanyası ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları