Survivor 2014 Yarışmasında Son Yarışmacı: Eda Özerkan Kimdir

Survivor 2014 Yarışmasında Son Yarışmacı: Eda Özerkan Kimdir
eca-star-reklam

 Eda Özerkan Survivorsurvivor 2014 Ne Zaman Başlayacak? survivor 2014 Yarışması Ünlüler takımında kimler var? survivor 2014*920’a kimler katılacak? Hangi Kanalda Yayınlanacak? Ünlüler Belli Oldu mu? 2014 Survivor Gönüllüler Belli Oldu mu? O Ses Türkiye Jürisi Katılacak mı? Survivor 2014 ünlüler kadrosu tamamlandı mı?

2014 Survivor Yarışması survivor 2014 ne zaman başlayacak? Acun Ilıcalı son ismide açıkladı. Acun Ilıcalı Survivor ünlüler için en son olarak Eda Özerkan ile anlaştı. Eda Özerkan kimdir? 2014 Survivor yarışmasında büyük mücadeleler yaşanacak. Acun Ilıcalı kadroyu açıkladı. Survivor 2014 ünlüler kadrosu tamamlandı Eda Özerkan kimdir?

Acun Ilıcalı Survivor için isimleri açıkladı. Reyting rekorları kıran yarışmayı kendi kanalı TV8’de yayınlama kararı alan Acun Ilıcalı yarışmanın tarihini belirledi mi. survivor 2014 yarışmacıları kimler olacak Survivor ne zaman başlayacak?survivor 2014 için Acun Ilıcalı kadroyu açıkladı.Acun Ilıcalı’nın kadrosu Eda Özerkan, Tolga Karel, Ahmet Dursun, Serenay Aktaş, Duygu Bal, Merve Aydın, İsmail Baki Tuncer ve Gökhan Keser oldu.

Acun Ilıcalı son ismide açıkladı. survivor 2014 yarışması ne zaman başlayacak? Acun Ilıcalı son ismide açıkladı. Survivor kadrosu belli oldu. Acun Ilıcalı’nın bu sezon büyük bir süprizi var süpriz ne? Eda Özerkan kimdir? Eda Özerken’ın hayatı
Acun Ilıcalı’nın reyting rekorları kıran yarışmasının yayın günü belli oldu mu? Acun Ilıcalı ünlülerden son ismide açıkladı. survivor 2014yarışması için yarışmacılar belli oldu.. Ünlüler gönüllüler takımı kimlerden oluşacak? Survivor 2014 Ne Zaman Başlayacak? Ünlüler ve Gönüllüler takımı kimlerden oluşuyor?

Acun Ilıcalı’nın son isminin Eda Özerkan olduğu Acun medya tarafından açıklandı.

Eda-Özerkan-survivor-yarisma-2014

Eda Özerkan kimdir?

Eda Özerkan, (d 11 Mart 1984, Adana) Türk dizi oyuncusudur.

Özerkan Kadıköy Anadolu Meslek Lisesi’nden mezun oldu. Lise döneminde resim ve dans eğitimi aldı. 2002 yılında Beyaz Show’da Ejder’in İnci Taneleri’nden biri oldu. 2007 yılında Ekol Drama’dan oyunculuk eğitimi aldı.

Türkiye’nin en çok izlenen yarışma programlarından birisi olan Survivor her yıl büyük bir heyecanla beklenmekte ve takip edilmektedir.2013 Yılının birincisi Hilmi Cem olurken 2014 yılında kimlerin olacağı ise merak konusu olmaya başladı….

Acun Ilıcalı’nın sevilen yarışma programı Survivor’ın yeni sezonunun kadrosu yavaş yavaş oluşturuluyor. Ünlü yapımcı Ilıcalı, Panama’da gerçekleştirilecek Survivor için ‘Aşk-ı Memnu’ dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ’un nişanlısı olarak tanınan manken Eda Özerkan’a teklif götürdü. Eda Özerkan ile görüşmeler olumlu geçti şimdilik el sıkışan Eda Özerkan ve Acun Ilıcalı arasında görüşmeler devam ediyor.

survivor 2014 yarışması ne zaman başlayacak? Survivor ünlüler gönüllüler listesi tamamlandı. Acun Ilıcalı’dan son bomba. Survivor 2014‘a kimler katılacak? Ünlüler gönüllüler. Acun Ilıcalı 2014 yılı Survivor yarışmasına kimleri götürecek? Acun Ilıcalı’nın yeni yarışmacıları kim? Acun Ilıcalı 2014 Survivor için son isimleride açıkladı. Şubat ayında başlayacak Survivor için..

survivor 2014 yarışmacıları kimler olacak? Survivor ne zaman başlayacak? Acun Ilıcalı son isimleride açıkladı. Survivor 2014 ne zaman başlayacak? Survivor ünlüler gönüllüler yarışmasında Acun Ilıcalı isimleri açıkladı. Survivor ünlüler gönüllüler adasında neler yaşanacak? Survivor 2014 için geri sayım başladı. Survivor 2014 yarışmacıları kimler olacak Survivor ne zaman başlayacak? Survivor 2014 için Acun Ilıcalı kadroyu açıkladı? Ünlüler Gönüllüler yarışmasına kimler katılacak? 2014 Survivor kadrosu belli oldu. Survivor’a kimler gidecek. Acun Ilıcalı isimleri bir bir açıklıyor. 2014 Survivor yarışması için isimler belli oldu. Acun Ilıcalı son isimleri ne zaman açıklayacak. Dominik Cumhuriyetine kimler gidecek? Yarışmalar nasıl olacak? Survivor’ın sitesinde yarışmanın Mart ayında başlayacağı yazıldı.

Acun Ilıcalı’nı yapımcılığını yaptığı Survivor için geri sayım başladı. Acun Ilıcalı yarışmayı hangi kanalda yapacak? Survivor yarışmasına kimler katılıyor? Survivor ünlüler kadrosunda kimler olacak? Survivor 2014 yarışması başlıyor. Ünlüler ve gönüllülerin yarışması Survivor ne zaman başlayacak? survivor 2014 yarışmasında kimler olacak? Acun Ilıcalı’nın son isimleri.

survivor 2014r’da ada şartları çok çetin geçecek. Survivor ne zaman başlayacak?2014 Survivor hangi ünlüler katılacak? Survivor ne zaman başlayacak? Acun Ilıcalı Survivor için yeni isimler kimler.. Acun ılıcalı Survivor 2014 ünlüler gönüllüler için isimleri açıkladı. Acun ılıcalı Survivor yarışmasını kendi kanalında yayınlayacak. Peki katılacak isimler kimler. İşte Survivor’un yeni yarışmacıları.. Acun Ilıcalı’nın açıkladığı isimler. Tolga Karel, Ahmet Dursun, Serenay Aktaş, Duygu Bal, Merve Aydın ve İsmail Baki Tuncer oldu. Survivor’ın ünlüleri kimlerdir? Hangi kanalda yayınlanacak? Star TV’nin reytinglerinde bir hayli yükselme yaşatmıştı. Artık bu reytingler TV8′e akacak. Survivor için yeni isimler açıklandı.

2014 Survivor için isimler belli oldu kimler katılacak? Survivor 2014 kadrosu belli oldu Acun Ilıcalı’nın yeni yarışmacıları kim? Survivor 2014or yarışmasını bu sezon Acun Ilıcalı kendi kanalında mı yayınlayacak? Acun Ilıcalı bu sezon Survivor’u sunacak mı? Yeni sezonda kimler yarışacak. Acun Ilıcalı bu sezon için bombayı patlattı. O Ses Türkiye, Survivor’a mı katılacak. Survivor ne zaman başlayacak. Acun Ilıcalı ilk isimleri açıkladı. kimler yarışacak .

Survivor’ın Ünlüleri yavaş yavaş belli olmaya başladı . survivor 2014 yarışmacıları kimlr olacak? Survivor Dominik Cumhuriyeti’nde yapılacak yarışlar için kimler katılacak? Ada hayatı bir hayli yorucu ve zor geçiyor. Açlıkla mücadele sonrasında gerginlik yaşayan yarışmacılar geçen sezona damga vurmuşlardı. Acun Ilıcalı ilk olarak Tolga Karel’le anlaştı. Anlaşmayı Twitter’dan duyuran Acun Ilıcalı ilerleyen günlerde yeni isimlerle anlaştı.

Acun ılıcalı isimleri twitter hesabından duyuruyor. Acun bu sezonda Olimpik Survivor hazırlamayı düşünüyor. Acun Ilıcalı hazır olun uyarısında bulundu bu sezon ki survivor çekişmeli geçecek.

Acun Ilıcalı Mart ayında başlayacak Survivor için isimleri sosyal medya hesabından duyuruyor. İlk isim oyuncu Tolga Karel’i açıklayan Acun Ilıcalı twitter hesabından Olimpik Survivor’a hazır olun dedi. Acun Ilıcalı’nın programları Acun Ilıcalı Mart ayında yayınlanacak Survivor yarışmasında yarışacak ilk isimleri açıkladı. Acun Ilıcalı’nın anlaşma yaptığı ilk isim Tolga Karel olurken ikinci ve üçüncü isimlerde geldi. Acun Ilıcalı Survivor için çalışmalarını hızlandırdı. Survivor ne zaman başlayacak? Survivor 2014yarışmasına hangi ünlüler katılacak. O Ses Türkiye jürisi Survivor’da olacak mı?

2013 yılında TV8 kanalını alarak kendi kanalının patronu olan Acun Ilıcalı yarışmalarını hangi kanalda yapacak ? Acun Ilıcalı 2013 yılında başarıdan başarıya koştu TV8’i aldıktan sonra 3 Adam adlı programında yapımcılığını üstlenen Acun Ilıcalı ilk olarak 3 Adam programını kendi kanalına geçirme kararı aldı. Geçtiğimiz yıllarda Mart ayında başlayan Survivor 2014 yılında da bu aylarda başlayacağı tahmin ediliyor. Acun Ilıcalı ilk isimlerle olan açıklamalarını sayfasından açıkladı. Acun Ilıcalı ünlüler için futbolculardan oluşan bir ekip kurmayı planlıyor. Tabi ki içeridinde oyunculuk ve daha pek çok işle uğraşan isimler yer alacak.

Acun Ilıcalı kadroyu yavaş yavaş hazırladı. Survivor yarışmacıları belli oldu. Gönüllülerden ilk isimler açıklandı. Survivor’ın yarışmacıları kimler. İlk 6 isim açıklandı. Acun Ilıcalı’ nın konuştuğu isimler .Acun bu sezon olimpic bir Survivor hazırlıyor tabi yarışlarda bu yönde düzenlenecek . Acun Ilıcalı’nın yeni isimlerini açıkladı. Survivor yarışmasında bu sezon neler yaşanacak neler? Acun Ilıcalı olimpik Survivor için başarılı sporcularla anlaşıyor. İlk isim Tolga Karel olmuştu. Toplamda 6 isim açıklayan Acun Ilıcalı,Ahmet Dusun, Serenay Aktaş, Merve Aydın ve Duygu Bal’la da anlaştı. Acun Ilıcalı son olarak İsmail Baki ismini verdi .
İlk isim Tolga Karel

Tolga Karel Kimdir ?

Tolga Karel 1978 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Paris Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nü bitirmesinin ardından gösteri sanatları, sinemografi ve draam alanlarında eğitim aldı.

Bulgaristanda düzenlenen Best Model yarışmasında ikincilik elde etti. Türk televizyonlarında ilk kez “Yaprak Dökümü” adlı dizideki Oğuz karakteriyle giriş yaptı. Gösterdiği performans Türk haklı tarafından sevildi.
30 Ağustos 2011 yılında manken Güney Museyeva ile hayatını birleştiren Tolga Karel’in bu evlilikten Cihangir Can adında bir oğulları olmuştur.

Tolga Karel ; Ebru Gündeş, Özcan Deniz, Hülya Avşar, Nalan, Ebru Yaşar, Petek Dinçöz, Zeynep Mansur, Hande Yener gibi solistlerin albümlerinde şarkı sözü yazarlığı ve besteciliği yapmıştır. Oyunculuğunun yanı sıra internettte çok popüler olan bir müzik kanalında sinema ve tiyatro hakkında haftalık köşe yazıları yazmaktadır

Yaprak Dökümü dizisiyle ünlenen oyuncu Tolga Karel, Bulgaristan”da düzenlenen Best Model of the World yarışmasında ikinci olan ve bir süredir birlikte olduğu Azerbaycanlı manken Günay Musayeva ile yıldırım nikahı ile 29 ağustos 2011 de evlendi.
Tolga Karel Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam dizisinde rol almıştır …

Ahmet Dursun kimdir?

1978 yılında Almanya’da dünyaya gelen Ahmet Dursun, dayısı ile birlikte büyüdü. 6 yaşında mahalle takımında oynamaya başlayan Ahmet, 12 yaşında başka bir takımda oynamaya başladı.

Sonraları Genç Milli Takım’a seçildi ve Feldkamp’ın büyük katkısıyla A takıma çıktı . Lise mezunu olan Ahmet Dursun, Kocaelispor ve SG Wattenscheid takımlarında oynadı. Beşiktaş ise onun için bambaşkaydı. Geldiği ilk sezonda 2.gol kralı oldu, Barcelona maçı ile adını tarih sayfalarına yazdırdı. Ekonomik krizde Avrupa’dan gelen bütün tekliflere kulaklarını kapadı. “Giunti olayı” olarak da bilinen büyük kavgadan sonra Beşiktaş’tan kovuldu.

Yeşil sahalarla olan sevdasına Çin’de devam etti ama uzun süre geçmeden Beşiktaş’a geri döndü. İlk yıllarından beri forvette oynayan başarılı futbolcu, çok fazla sakatlık geçirdi. Psikolojik sorunları ile de performansının bir dönem ciddi anlamda düştüğü bilinen futbolcu Ahmet Dursun, “stres kırığı” adı verilen konsantrasyon bozukluğu hastalığı yüzünden sahalara ara vermek zorunda kaldı.

Survivor kadrosunda yer alması istenen bir başka isim de Muhteşem Yüzyıl’da oynayan Serenay Aktaş olduğu iddia ediliyor. Alınan bilgiye göre her iki isimle de yapılan görüşmelerin olumlu geçtiği iddia ediliyor. Ve Acun Ilıcalı güzel oyuncuyla anlaşmayı imzaladı.

Serenay Aktaş Kimdir?

Serenay Aktaş 1 Ekim 1993’te İstanbul Bakırköy’de doğdu. Henüz okuldayken tiyatro ile ilgili çalışmalarda yer alan ve bu konudaki ilgisi ve yeteneği ile dikkat çeken Aktaş halen eğitim çalışmalarını da sürdürmektedir. Oyunculuk alanındaki yeteneğinin yanı sıra kendine özgü pek çok dikkat çekici özelliğe sahip Serenay aynı zamanda çok yetenekli bir bayan futbolcudur.

Evet ilk duyulduğunda garipsenebilecek bu özellik Serenay Aktaş’ın çok yönlü kişiliğininde bir yansıması. Aktaş Zeytinburnuspor Kulübünde görev aldıktan sonra şu an Fatih Vatan Lisesi Spor’un başarılı bir sporcusudur.Yazı yazmaya da özel bir ilgisi bulunan Serenay şiir dili etkisi taşıyan düz yazılarını da ileride yayımlamayı düşünüyor. Oyunculuk alanında da genç yaşına rağmen kısa zamanda tecrübeler edinmeye başlayan Serenay Aktaş son dönemde televizyonun dikkat çekici projelerinden bir tanesi olan Kanıt dizisinde rol alarak oyunculuk kariyerine başlamıştır. Ayrıca Umut yolcuları, Türk Malı , Şüphe , Yahşi Cazibe gibi çokça bilinen projelerde görev alan Serenay halen Kalbim Seni Seçti dizisinde rol almaktadır. Dizi çalışmalarının yanı sıra özgün ve sıra dışı güzelliği ve oyunculuktaki başarısıyla dikkat çekerek sırasıyla Baston – Tek Perdelik Aşk Oyunu , Bülent Serttaş – Gülüşü Yaralım ve Frekans – Papatyalar kliplerinde yer almıştır. Serenay’ın her daim dillendirdiği bir özelliği ise annesine olan düşkünlüğü ve sevgisi.. Tüm bunların yanında halen özellikle oyunculukla ilgili çok yönlü çalışmalarını sürdüren Serenay Aktaş ışıltısı , yeteneği ve güzelliği ile başarı yolunda emin adımlarla ilerleyişini sürdürmektedir.

duygu bal survivor 2014

Duygu Bal Kimdir?

Duygu Bal (d. 25 Mart 1987, Ankara), Türk voleybolcu. Voleybola Ankara’da başladı. Vakıfbank Güneş Sigorta altyapısından yetişmiştir. Ankara Üniversitesi Beden Eğitimi öğrencisidir. Emlak Toki’de oynadıktan sonra 2007-2008 sezonunda Vakıfbank Güneş Sigorta takımına transfer oldu.

Mevkii Orta Oyunculuk olan Duygu Bal milli formayı yüzden çok kez giymiştir. 2010-2011 sezonunda İtalya A1 Ligi takımlarından Riso Scotti Pavia’ya transfer olmuştur. Yorumcular tarafından ülkemizin gelecek vadeden önemli oyuncuları arasında gösterilmektedir. Genç yaşına rağmen takım arkadaşlarını yönlendirerek takımın performansını artırıp birçok maçın kazanılmasında lider rolü üstlenmiştir. 2011-2012 sezonunda Fenerbahçe’ye transfer olmuştur. Fenerbahçe ile 2012 yılında doğum gününde CEV Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu yaşamıştır. Ayrıca Doha’da düzenlenen Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda 3.lük elde eden Fenerbahçe kadrosunda yer almıştır

Survivor’ın bu yıl ‘olimpik tatta’ olmasını isteyen Ilıcalı, Londra Olimpiyatları’nda 800 metrede 1. seride en önde koşarken aşil tendonundan sakatlanan milli atlet Merve Aydın’la da el sıkıştı

Merve Aydın

Merve Aydın kimdir?

Tolga Karel, Ahmet Dursun ve Serenay Aktaş’ın ardından Survivor’a katılacak iki isim daha belli oldu. Buna göre, çekimleri Dominik’te gerçekleştirilen Survivor kadrosuna Duygu Bal ve Merve Aydın eklendi. Survivor’a katılacak olan Merve Aydın kimdir? Bu zamana kadar neler yapmıştır sizin için derledik.

Merve Aydın, 17 Mart 1990 tarihinde İstanbul Bakırköy’de doğmuştur. Aslen Ordu’ludur. Özel Doğa Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Basketbolcu bir erkek kardeşi vardır. 1.81 boyunda, 60 kg’dur. ENKA spor kulübünün sporcusudur. Merve Aydın, 2008 yılında Dünya Gençler Atletizm Şampiyonasında 800 metre yarışında üçüncü gelerek gümüş madalya kazanmıştır. 2011 yılında İzmir’de yapılan Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası-A Grubu 4×400 m bayrak yarışında birinci oldu. Yine 2011 yılında da Çek Cumhuriyetinde yapılan Avrupa 23 yaş altı Atletizm Şampiyonası’nda 800 metre koşuda gümüş madalya kazanmıştır. Yine Çin’de yapılan 2011 yılında Dünya Üniversite Yaz Oyunları’nda 4×400 bayrak yarışında 3.lük elde ederek gümüş madalya kazanmıştır. 2012 yılında Londra’da yapılan Dünya Salon Atletizm Şampiyonası kadınlar 800 metre seçmelerinde yarış esnasında sakatlanarak 3:24.35′lik dereceyle serisini sonuncu olarak bitirdi. 2013 yılında Kanal D’de yayınlanan moda yorumcusu Cengiz Abazoğlu’nun sunduğu “Bana Her Şey Yakışır” programına katıldı. Merve Aydın, 2014 yılında yapılacak olan Survivor yarışmasına Acun Ilıcalı’nın teklifine evet dedi…

İsmail Baki Tuncer Kimdir ?

Aslen Ordu Mesudiye’li olan İsmail Baki Tuncer; 01.06.1977 de Şişli İstanbul’da dünyaya geldi.
Orta halli ve 3 çocuklu bir ailenin ortancası olan İsmail Baki Tuncer yeteneğini küçük yaşlarda keşfetti, okulda ve mahallede arkadaşlarını hep güldürürdü.

İlk olarak rahmetli Kemal Sunal’ın Şaban tiplemesiyle başladı temelini atmaya sanatında her geçen gün dönemin meşhurlarını taklit etmeye. 1984 yılında ilkokula doğduğu yer olan Hürriyet mahallesinde Hürriyet İlkokulu’nda başlayan İsmail, Ortaokulun ilk senesini Kuştepe Lisesi’nde okuduktan sonra Ümraniye ’ye taşındı orta ve lise eğitimini Nevzat Ayaz Lisesi nde tamamladı..İsmail Baki Tuncer sayısız yetenek yarışmasını kazandı ve gitgide kendini geliştirdi… 1999’da vatani görevinden dönen İsmail Baki 2001 yılında yapımcılığını Hıncal Uluç’un üstlendiği, sunuculuklarını Ali Kocatepe ve Nehir Erdoğan’ın yaptığı TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tele Pazar programında canlı yayın skeçleriyle merdivenleri bir bir tırmanmaya başladı… İsmail 2003 yılının ilk ayında Radyo Klas’da sanatını konuşturuyordu. Yeteneği çok geçmeden keşfedildi ve televizyon reklamlarından, dizi filmlere;Radyo reklamlarından, televizyon programlarına, medyanın her alanında ismi tanınır oldu.Bir spor kanalında “Komiglig” adlı spor komedi programı ve ayrıca “Magazin Rüzgârı” adlı programda parodilerde boy gösteren, “Kısmet Değilmiş” ve “Erkek Tarafı” dizilerinde rol alan, Meşhurlar Perdesi’nde ünlü tiplemeleri sesiyle canlandıran ve radyolarda sesiyle hayat verdiği karakterlerin olduğu reklam işleri dönen İsmail Baki Tuncer; daha sonra Süper FM’e transfer oldu.

Zamanla tırnaklarıyla kazıdığı yerde güldürmek adına güzel işler yapan İsmail Baki Tuncer TV8’de yayınlanan “Joker” adlı şaka programında ve yine TV8’de “Co-Medya” isimli programda görev almıştır.Kanaltürk ekranlarında “Medyatip” isimli mizah programında görev alan İsmail Baki 5 Ekim 2009’da Pal FM bünyesinde program yapmaya başlamış ve 26 Ağustos 2011’den itibaren radyoculuğa ara vermiştir. 2011 sonlarında TRT 1 ekranlarında Tonga isimli gizli kamera bilgi yarışması sunuculuğu üstlenen İsmail Baki, TNT ekranlarında İSMAİL adlı programıyla izleyenlerin beğenisini kazanmıştır. Artık İsmail Baki Tv isimli komedi programı ile FOX ekranlarında boy göstermektedir…
İsmail Baki Tuncer evli ve iki çocuk babasıdır.

Acun Ilıcalı 2014 Survivor için son ismide açıkladı. 2014 Survivor yarışmacıları kimler olacak? Survivor ne zaman başlayacak? Acun Ilıcalı son isimleride açıkladı. 2014 Survivor ne zaman başlayacak? Survivor ünlüler gönüllüler yarışmasında Acun Ilıcalı isimleri açıkladı. Gökhan Keser kimdir?

Gökhan Keser kimdir?

1987 İzmir doğumlu Gökhan Keser, aslen Rize Pazar lı bir ailenin oğludur. 14 yaşında hobi olarak başladığı modellik kariyerine birçok şey sığdırdı. Yurt içinde ve yurt dışında sayısız işler gerçekleştiren Keser,hobi olarak başladığı bu yolda Türkiye’nin belli başlı isimleri arasında yerini aldı.Bir yandan hayaline giden yolda “Ekol Drama Sanat Evi”nde Ayla Algan’dan oyunculuk eğitimi alırken, bir yandan da Sevingül Bahadır , Gül Sabar ,Kevork Tavityan,Randy Esen gibi birbirinden önemli isimlerden şan eğitimi almaya başladı.

Elde ettiği başarılarla beraber,gelen teklifler arasından 2006 yılında Selena dizisi ile kamera önüne geçerek geniş bir hayran kitlesi edindi.2007 senesinde en başından beri yapmak istediği tek iş ve en büyük hedefi olan,müzikal kariyeri için albüm çalışmalarına ağırlık verdi.Çalışmalarına devam ederken 2008’de Zerrin Özer’in “Ömür Geçiyor” albümünün vokallerinde de bulundu.

2008 yılında “Hepsi” grubuyla birlikte yönetmenliğini Mete Özgencil’in yaptığı “Kayıp Çocuklar Cenneti” isimli sinema filminde başrolü paylaştı. Tanıtımları sinema salonlarında da dönen bu film yapımcılardan kaynaklanan sebeplerden dolayı yarım kaldı ve vizyona giremedi.

Yıllardır hayalini kurduğu sahnelere Türkiye’nin önde gelen en önemli kadın solistlerinden Sıla ile adım atan Keser;uzun süre sahnede Sıla’ya vokalist olarak eşlik etti.Sıla’nın “İnşallah” ve “Kafa” video kliplerinde de bulunan Keser sanatçının 3. Albümü “Konuşmadığımız Şeyler Var”ın vokallerinde de bulundu.

2011 yılının Nisan ayında “Sıla” ile düet yaptığı; sözleri Sıla Gençoğlu, müziği ise Sıla Gençoğlu ve Efe Bahadır imzalı “Hadi Ordan” adlı single’ını radyolar ve dijital platformlar aracılığıyla müzikseverlerin beğenisine sunarak müzik kariyerindeki ilk işini başarıyla gerçekleştirdi.

Gökhan Keser’in “Sony Music” etiketiyle 2012 yılının Ocak ayında raflardaki yerini alan kendi adını taşıyan albümünün prodüktörlüğünü Sıla Gençoğlu ve Efe Bahadır yaptı. Albümün, sözü Sıla Gençoğlu ve Gökhan Keser’e, bestesi Gökhan Keser’e ait olan çıkış şarkısı ve klibi “En Kötü Günümüz Böyle Olsun” sosyal medyada da büyük beğeni toplayarak müzik listelerine üst sıralardan giriş yaptı.Ardından kliplendirdiği Bazen ve Seninle Bozdum şarkılarıyla ivmesini her geçen gün yükseltip başarılarına yenilerini ekliyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları