20 Dakika Dizisi 2. Bölüm Fragmanı izle

20 Dakika Dizisi 2. Bölüm Fragmanı izle
eca-star-reklam

Tuba BuyukustunGeçen hafta 1. bölümü oynayan ve oldukça beğenilen bunun yanında sanalda da çokta eleştirilen 20 Dakika dizisinin 2. bölüm fragmanı yayınlandı. 20 Dakika Dizisi 2. Bölüm fragmanı izle, 20 Dakika Dizisi 2. Bölüm cabadak.com izle. 20 Dakika Dizisi son bölüm fragmanı. 20 Dakika, heyecanla beklenen 2. bölümü ile 8 Ocak Salı akşamı Star TV ekranlarında olacak!

Ay Yapım tarafından ekrana taşınan 20 Dakika, haftalardır süren meraklı bekleyişleri boşa çıkarmadı ve reytingleri alt üst etti.

Oldukça başarılı bir performans sergileyen dizinin başrol oyuncuları  Tuba Büyüküstünve İlker Aksum biri zayıf diğeri güçlü karakterde karı kocayı canlandırıyor.

Orijinal adı The Next Three Days olan Kaçış Planı filminin televizyon dizisi olarak uyarlandığı 20 Dakika’nın senaryosunda Kerem Deren ve Pınar Bulut‘un imzaları bulunuyor.

Tuba Büyüküstün, çok mutlu bir yuvaya sahipken işlemediği bir cinayetin faili olarak kendisini bir anda hapishanede bulan bir anneyi canlandırıyor. İlker Aksum da onun dizideki eşine hayat veriyor. Solukları kesen bir tempoya sahip olacak bölümleriyle her hafta heyecanın artacağı 20 Dakika’da eşinin cinayet işlemediğinden emin olan koca, ip uçlarını takip ederek onun masumiyetini kanıtlamaya çalışacak. Kusursuz bir şekilde planlanan cinayette karısının masum olduğunu bir türlü kanıtlayamayacağını anlayacak olan koca, eşini hapishaneden kaçırmaya karar verecektir.
Tuba Büyüküstün, İlker Aksum İpek Bilgin, Bülent Emin Yarar ve Barış Falay’ın rol aldığı 20 Dakika 2. Bölüm 8 Ocak Salı akşamı Star TV ekranlarında olacak.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Feedburner RSS Lider Çocuk Adaptörlü Kırılmaz Klozet Kapağı Uğur Yapı Malzemeleri Toki Diyabet Hastalığı Punto Caso Kuğu Eviye Bataryası ECA Star Eviye Bataryası Artema Punto Batarya Fiyatları